انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/18 14:42:14
سرویس سیاسی
خسروی:

انتخابات فرصت نوسازی مدیریتی است/ دو قطبی‌سازی در آستانه انتخابات به ضرر کشور است

نماینده مردم بیرجند در مجلس با بیان اینکه انتخابات فرصت نوسازی مدیریتی است، گفت: اگر افرادی نارضایتی از بعضی عملکردها دارند باید با شرکت در انتخابات و انتخاب مدیران اصلح این مشکلات و نارسایی را برطرف کنند.
انتخابات فرصت نوسازی مدیریتی است/ دو قطبی‌سازی در آستانه انتخابات به ضرر کشور است نماینده مردم بیرجند در مجلس با بیان اینکه انتخابات فرصت نوسازی مدیریتی است، گفت: اگر افرادی نارضایتی از بعضی عملکردها دارند باید با شرکت در انتخابات و انتخاب مدیران اصلح این مشکلات و نارسایی را برطرف کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106187899570.jpg انتخابات,فرصت,نوسازی,مدیریتی,است/,دو,قطبی‌سازی,در,آستانه,انتخابات,به,ضرر,کشور,است Icana

حسین خسروی اسفزار در گفت و گو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰، گفت: وظیفه همگان حضور در صحنه انتخابات به نحو احسن است و اگر وظیفه خود را به درستی انجام ندهیم این فرصت تبدیل به یک تهدید و به نفع دشمن خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه در آستانه انتخابات هر گونه دو قطبی سازی نظیر دو قطبی دیپلماسی - میدان به نفع دشمن و به ضرر کشور است، افزود: میدان و دیپلماسی مکمل یکدیگر هستند و پشتوانه دیپلماسی قوی حضور فعال در میدان است چرا که در مقابل دشمن جسور نمی‌توان تنها به دیپلماسی اکتفا کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت در انتخابات حق و تکلیف مردم است، گفت: در شرایط فعلی شرکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ دشمن را ناامید می‌کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات فرصت نوسازی مدیریتی است، افزود: اگر افرادی نارضایتی از بعضی عملکردها دارند باید با شرکت در انتخابات و انتخاب مدیران اصلح این مشکلات و نارسایی را برطرف کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet