انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/18 14:21:11
سرویس استان ها
فیروزی پور بمناسبت روز جهانی قدس طی پیامی:

حمایت از مردم مظلوم فلسطین یکی از استراتژی های نظام جمهوری اسلامی است

نماینده مردم نطنز بادرود و قمصر در مجلس، گفت:حمایت از مردم مظلوم فلسطین یکی از استراتژی های نظام جمهوری اسلامی است.
حمایت از مردم مظلوم فلسطین یکی از استراتژی های نظام جمهوری اسلامی است نماینده مردم نطنز بادرود و قمصر در مجلس، گفت:حمایت از مردم مظلوم فلسطین یکی از استراتژی های نظام جمهوری اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202008104765951348.jpg حمایت,از,مردم,مظلوم,فلسطین,یکی,از,استراتژی,های,نظام,جمهوری,اسلامی,است Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  رحمت الله فیروزی پور نماینده مردم  نطنز بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی بمناسبت روز جهانی قدس  پیامی را صادر کرد؛ متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

موضوع قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین یکی از استراتژی های نظام جمهوری اسلامی است. امام راحل و مقام معظم رهبری بر گرامیداشت این روز تاکید کرده اند.

امسال با توجه به شرایط کرونا هیچ گونه راه پیمایی انجام نمیشود و باید از بستر فضای مجازی برای گرامیداشت این روز استفاده کنیم. ان شاءالله روزی شاهد آزادی قدس و پیروزی مردم مظلوم فلسطین خواهیم بود.

اینجانب از مردم تقاضا دارم در گرامیداشت این روز کوشا بوده و در حد توان  در فضای مجاری حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین نشان دهند و  نظام اسلامی باید بر اساس تاکید مقام معظم رهبری به حمایت از مردم مظلوم فلسطین توجه ویژه داشته باشد.

 روز قدس این پیام را به دنیا می دهد که مردم فلسطین تنها نیستند و مسلمانان دنیا به حمایت از مردم فلسطین ادامه خواهند داد. استکبار جهانی باید از حمایت رژیم صهیونیستی دست بردارد و اجازه دهد مردم فلسطین خود کشورشان را اداره کنند.

بدون شک امروز مقاومت همه جانبه مردم عزیز فلسطین در برابر زورگویی ها و تجاوزات رژیم کودک کش صهیونیستی نتیجه داده و این رژیم را مستأصل و درمانده کرده  است.

مردم دنیا شک نداشته باشند که پیش بینی رهبری معظم انقلاب در خصوص از بین رفتن رژیم صهیونیستی محقق خواهد شد و پیروزی نهایی با مردم مقاوم و مظلوم فلسطین خواهد بود.

رحمت الله فیروزی پور نماینده مردم نطنز بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet