انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/18 14:22:01
سرویس فضای مجازی
پیام نماینده اهواز به مناسبت سالروز آزاد سازی هویزه:

ایثارگری‌های شهدای کربلای هویزه نقطه عطفی در پیروزی رزمندگان اسلام

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه ایثارگری‌های شهدای کربلای هویزه نقطه عطفی در پیروزی رزمندگان اسلام است، گفت:مقاومت مردم هویزه در کنار رزمندگان اسلام و نقش بی بدیل آنان هیچ وقت از ذهن ها محو نخواهد شد.
ایثارگری‌های شهدای کربلای هویزه نقطه عطفی در پیروزی رزمندگان اسلام نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه ایثارگری‌های شهدای کربلای هویزه نقطه عطفی در پیروزی رزمندگان اسلام است، گفت:مقاومت مردم هویزه در کنار رزمندگان اسلام و نقش بی بدیل آنان هیچ وقت از ذهن ها محو نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010102240980049.jpg ایثارگری‌های,,شهدای,کربلای,هویزه,نقطه,عطفی,در,پیروزی,رزمندگان,اسلام Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت،مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز،باوی،حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی در پیامی سالروز آزاد سازی هویزه را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

١٨اردیبهشت ماه سالروز آزاد سازی هویزه قهرمان است.

این روز یکی از موفق ترین روزهای عملیات بیت المقدس است که یادآور حماسه آفرینی شهید علم الهدی و دانشجویان خط امام(ره) که ناجوانمردانه بدست رژیم بعثی به خاک و خون غلتیدند و حماسه ی کربلای هویزه را رقم زدند.

بدون شک ایثارگری شهدای کربلای هویزه نقطه عطفی در پیروزی رزمندگان اسلام و شکست های پی در پی دشمن بعثی بود.

مقاومت مردم هویزه در کنار رزمندگان اسلام و نقش بی بدیل آنان هیچ وقت از ذهن ها محو نخواهد شد. 

تقارن آزاد سازی هویزه و عملیات  بیت المقدس با این روزها به ویژه روز جهانی قدس ان‌شاالله نویدبخش پیروزی ملت مظلوم فلسطین و فروپاشی رژیم متجاوز صهیونیستی خواهد بود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر به ویژه شهدای عملیات بیت المقدس، ١٨اردیبهشت سالروز آزادسازی هویزه قهرمان را که یادآور مقاومت و رشادت است، به تمامی مردم شریف و شهید پرور و شریف استان خوزستان به ویژه خانواده معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران تبریک عرض می نمایم.

مجتبی یوسفی 
نماینده مردم شریف اهواز،باوی،حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet