خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/18 14:22:41
سرویس استان ها
سلیمی:

سهمیه قیر رایگان روستاهای محلات و دلیجان سه برابر شد

نماینده مردم محلات در مجلس گفت: سهمیه قیر رایگان بنیاد مسکن به منظور آسفالت معابر روستایی محلات و دلیجان به سه برابر افزایش یافت.
سهمیه قیر رایگان روستاهای محلات و دلیجان سه برابر شد نماینده مردم محلات در مجلس گفت: سهمیه قیر رایگان بنیاد مسکن به منظور آسفالت معابر روستایی محلات و دلیجان به سه برابر افزایش یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101092294763.jpg سهمیه,قیر,رایگان,روستاهای,محلات,و,دلیجان,سه,برابر,شد Icana

 به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت،  علیرضا سلیمی درباره سهمیه قیر رایگان روستاهای محلات و دلیجان،گفت: بمنظور آسفالت معابر روستایی، سهمیه قیر رایگان توسط بنیاد مسکن به شهرستان دلیجان 370 میلیون تومان بود که با پیگیری  انجام شد به حدود 3 برابر افزایش یافت و به بیش از 1 میلیارد تومان رسید.

نماینده  مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین سهمیه شهرستان محلات نیز 240 میلیون تومان بود که با پیگیری اینجانب و تخصیص اعتبار مازاد، با رشد سه برابری به 970 میلیون تومان افزایش یافت.

وی ادامه  داد: در این مرحله روستاهای محمدآباد، امیرآباد بزیجان، بزیجان و نخجیروان در شهرستان محلات با سطح 10 هزار متر مربع و روستاهای راونج، توت، وسقونقان، دوریدان، واران و راوه با سطح 11 هزار متر مربع تحت پوشش این سهمیه قیر رایگان قرار خواهند گرفت.

وی در پایان یادآورشد :در مرحله بعدی تخصیص قیر رایگان، این سهمیه به سایر روستاهای حوزه انتخابیه اختصاص می یابد. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet