انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/18 15:15:48
سرویس استان ها
رشیدی تاکید کرد:

پیگیر"رتبه بندی معلمان" هستیم / باید کاری کنیم یک معلم دغدغه‌ای جز"تعلیم و تربیت" نداشته باشد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه پیگیر"رتبه بندی معلمان" هستیم، گفت: باید کاری کنیم که یک معلم دغدغه‌ای جز"تعلیم و تربیت" نداشته باشد.
پیگیر"رتبه بندی معلمان" هستیم / باید کاری کنیم یک معلم دغدغه‌ای جز"تعلیم و تربیت" نداشته باشد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه پیگیر"رتبه بندی معلمان" هستیم، گفت: باید کاری کنیم که یک معلم دغدغه‌ای جز"تعلیم و تربیت" نداشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106086441183.jpg پیگیر"رتبه,بندی,معلمان",هستیم,/,باید,کاری,کنیم,یک,معلم,دغدغه‌ای,جز"تعلیم,و,تربیت",نداشته,باشد Icana

به گزارش  خبرگزاری  خانه ملت ، محمد رشیدی در جلسات تدبیر آموزش و پرورش استان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت علی(ع) و گرامیداشت هفته معلم، با تاکید بر لزوم تکریم و بزرگداشت مقام معلم و به خصوص فرهنگیان پیشکسوت، گفت: تلاش‌ها و زحمات معلمان در دوران‌های مختلف بر دفتر روزگار نقش بسته و اگر پیشرفتی امروز در کشور حاصل شده است حاصل مجاهدت‌های این عزیزان است و این مهم وظیفه مارا در قبال تکریم این قشر جهادگر به ویژه فرهنگیان شاهد و ایثارگر را دو چندان می‌کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استعدادیابی، مهارت افزایی و تربیت اخلاقی   سه اصل مهم در آموزش و پرورش نسل آینده  است  افزود: در صورت تحقق این سه اصل، شاهد نیل به اهداف عالی انقلاب در حوزه تعلیم و تربیت و جامعه مطلوب خواهیم بود.

وی تاکید کرد: برای دستیابی به این سه اصل مهم، باید معلمان را که افسران سپاه پیشرفت کشور هستند از همه نظر تقویت و مجهز کنیم به طوریکه یک معلم به جز تعلیم و تربیت دغدغه دیگری نداشته باشد.

رشیدی در پایان با قدردانی از اقدامات آموزش و پرورش استان به ویژه در ایام کرونا، گفت: بحث رتبه بندی فرهنگیان و تبدیل وضعیت برخی از آنها به صورت ویژه در حال پیگیری است و امیدواریم با همراهی سایر نمایندگان و دیدگاه مثبت ریاست مجلس شاهد حصول نتیجه مطلوب باشیم.

در پایان این نشست صمیمی،  تعدادی از فرهنگیان شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش استان توسط نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تجلیل شدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet