انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/18 15:16:30
سرویس استان ها
اسماعیلی:

کلیات ایجاد منطقه آزاد اردبیل تصویب شد

نماینده مردم گرمی در مجلس گفت:کلیات ایجاد مناطق آزاد در کشور که شامل یک محدوده در استان اردبیل نیز می شود به تصویب مجمع رسیده است.
کلیات ایجاد منطقه آزاد اردبیل تصویب شد نماینده مردم گرمی در مجلس گفت:کلیات ایجاد مناطق آزاد در کشور که شامل یک محدوده در استان اردبیل نیز می شود به تصویب مجمع رسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012105955563405.jpg کلیات,ایجاد,منطقه,آزاد,اردبیل,تصویب,شد Icana

 به گزارش  خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملت، ولی اسماعیلی درباره کلیات ایجاد منطقه آزاد اردبیل،گفت: پیرو پیگیری ها و جلسات مستمر با اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، کلیات ایجاد مناطق آزاد در کشور که شامل یک محدوده در استان اردبیل نیز می شود به تصویب مجمع رسیده است.

نماینده  مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ مکان خاصی برای ایجاد منطقه آزاد انتخاب نشده است، افزود: مقرر شده یک محل بصورت متصل و با اولویت مناطق محروم و مرزی بعنوان منطقه آزاد در این استان انتخاب شود.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی تصریح کرد: پس از انتخاب محل مورد نظر، مصوبه مذکور جهت اجرایی شدن به شورای عالی مناطق آزاد معرفی خواهد شد اما اکنون کلیات ایجاد منطقه آزاد به تصویب رسیده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet