انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/18 16:09:57
سرویس استان ها
سیاه کلی تاکید کرد:

لزوم پیگیری بحث تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی و برقراری مساوات در پرداختی این قشر جامعه سلامت

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: باید پیگیری های لازم جهت بحث تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی و برقراری مساوات در پرداختی این قشر زحمت کش جامعه سلامت صورت گیرد.
لزوم پیگیری بحث تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی و برقراری مساوات در پرداختی این قشر جامعه سلامت نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: باید پیگیری های لازم جهت بحث تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی و برقراری مساوات در پرداختی این قشر زحمت کش جامعه سلامت صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100522525459.jpg لزوم,پیگیری,بحث,تبدیل,وضعیت,نیروهای,قراردادی,و,شرکتی,و,برقراری,مساوات,در,پرداختی,این,قشر,جامعه,سلامت Icana

لطف‌اله سیاه‌کلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک و رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص جلسه کارگروه تخصصی بهداشت و درمان گفت: این جلسه در دفتر  در محل دفتر بنده و با حضور اعضای کارگروه تشکیل شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد:ردر ابتدای  این جلسه دکتر سیمیاری رئیس کارگروه ضمن پیگیری مصوبات قبلی گزارشی از وضعیت حال حاضر حوزه سلامت و کرونا بیان کردند و از مساعدت و پیگیری ها در ارتباط با راه اندازی مرکز ناباروی استان قزوین قدردانی نمود.

وی افزود: در ادامه کارشناسان حاضر در جلسه به ارائه نظرات و راهکارهای موجود به منظور تسهیل در روند جاری اقدامات حوزه سلامت و پیشگیری و مقابله با کرونا پرداختند.

سیاه کلی بیان کرد:از مباحثی مهمی که در این جلسه بیان شد می توان به تأکید بر سلامت اجتماعی و همچنین بیماریابی به منظور کاهش ورودی مراکز درمانی، تسریع در اجرای طرح واکسیناسیون کووید_۱۹ ، پیگیری بحث تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی و برقراری مساوات در پرداختی این قشر زحمت کش جامعه سلامت به منظور ایجاد انگیزه در شرایط حساس و طاقت فرسای پاندمی کرونا اشاره کرد.

نماینده مردم  قزوین، آبیک والبرز در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در این نشست ضمن استماع نظرات کارشناسان، از فعالیت کارگروه بهداشت و درمان تشکر وقدردانی کرده؛ چراکه مباحث ارائه شده بسیار کارگشا می باشند همچنین با توجه به اینکه در بودجه امسال مجلس تصمیماتی خوبی برای حوزه بهداشت و درمان گرفته شده لازم است راهکارهای ارائه شده در این جلسه در مجلس مطرح و پیگیری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet