انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/18 16:10:17
سرویس استان ها
پاک مهر خبر داد:

تجهیز استان خراسان شمالی به مدرن ترین بیمارستان صحرائی ۳۲ تختخوابی RDH

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس از تجهیز این استان به مدرن ترین بیمارستان صحرائی ۳۲ تختخوابی RDH خبر داد.
تجهیز استان خراسان شمالی به مدرن ترین بیمارستان صحرائی ۳۲ تختخوابی RDH رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس از تجهیز این استان به مدرن ترین بیمارستان صحرائی ۳۲ تختخوابی RDH خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012109243205502.jpg تجهیز,استان,خراسان,شمالی,به,مدرن,ترین,بیمارستان,,صحرائی,۳۲,تختخوابی,RDH Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت:استان خراسان شمالی به مدرن ترین بیمارستان  صحرائی ۳۲ تختخوابی RDH مجهز گردید.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص افزود: با پبگیری های صورت گرفته یک ست  بیمارستان صحرائی سریع الاحداث از ۵ بیمارستان وارد شده به کشور  به ارزش ۵ میلیارد تومان  تحویل هلال احمر استان شد.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه نیمی از جمعیت خراسان شمالی در مناطق روستایی و کم برخوردار واقع شده است ، تأمین بیمارستان صحرائی ازاولویت های استان بوده که با تلاش های  صورت گرفته و با مساعدت  دکتر مرادیان معاونت بهداشت ودرمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور محقق گردید.

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس خاطرنشان کرد: بیمارستان ۳۲ تختخوابی RDH دارای امکانات و تجهیزات پزشکی ازمن جمله اطاق معاینه و ICU و CCU و جراحی و بستری و ... که در هنگام حوادث غیر مترقبه در سریعترین زمان ممکن و کمتراز ۲ ساعت برپا و آماده ارائه خدمات پزشکی و درمانی به آسیب دیدگان می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet