انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/18 16:08:58
سرویس استان ها
رحیمی عنوان کرد:

مجلس یازدهم؛ حامی معلمان و فرهنگیان

نماینده مردم سقز و‌بانه در مجلس گفت: مجلس یازدهم حامی فرهنگیان است و حفظ شان معلم و ارتقاء عدالت آموزشی جزو اولویت های اصلی است.
مجلس یازدهم؛ حامی معلمان و فرهنگیان نماینده مردم سقز و‌بانه در مجلس گفت: مجلس یازدهم حامی فرهنگیان است و حفظ شان معلم و ارتقاء عدالت آموزشی جزو اولویت های اصلی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101292022259.jpg مجلس,یازدهم؛,حامی,معلمان,و,فرهنگیان Icana

بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و‌بانه و عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ‍ خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مراسم تجلیل از معلمان نمونه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بانه گفت: در گرامیداشت مقام معلم، مراسم تجلیل از معلمان نمونه استانی و شهرستانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بانه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

وی ضمن قدرانی و تشکر از زحمات فرهنگیان در این مراسم ادامه داد: معلمان و فرهنگیان در ایام کرونا با وجود کمبودهای آموزشی و با توجه به آموزش مجازی ثابت کردند که آموزش تعطیل شدنی نیست.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: مجلس یازدهم حامی فرهنگیان است و حفظ شان معلم و ارتقاء عدالت آموزشی جزو اولویت های اصلی است.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس با تاکید بر اینکه لازم است جایگاه معلمان و فرهنگیان عزیز همواره حفظ شود، بیان کرد:در پایان این همایش از معلمان نمونه استانی و شهرستانی با لوح تقدیر قدرانی بعمل آمد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet