انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/18 16:41:54
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی خبر داد:

فردا؛ جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی با محور بررسی وضعیت انتخابات مجامع استانی سهام عدالت

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی با محور بررسی وضعیت انتخابات مجامع استانی سهام عدالت با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور خبر داد.
فردا؛ جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی با محور بررسی وضعیت انتخابات مجامع استانی سهام عدالت رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی با محور بررسی وضعیت انتخابات مجامع استانی سهام عدالت با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202104102401776123.jpg فردا؛,جلسه,فوق,العاده,کمیسیون,اقتصادی,با,محور,بررسی,وضعیت,انتخابات,مجامع,استانی,سهام,عدالت Icana

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور با موضوع بررسی وضعیت انتخابات مجامع استانی سهام عدالت خبر داد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این نشست فردا برگزار می‌شود، افزود: حدود 40 درصد از دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را برای اداره سهام خود انتخاب کردند، در سامانه سجام ثبت نام نکرده و امکان حضور در مجمع و رای ندارند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در برخی استان‌ها بیش از 50 درصد دارندگان سهام عدالت در سامانه سجام ثبت‌نام نکردند، اضافه کرد: به طور مثال در استان سیستان و بلوچستان بیش از 52 درصد دارندگان سهام عدالت در سامانه سجام ثبت نام نکردند به این معنا که کمتر از 50 درصد از این افراد امکان شرکت در انتخابات را دارند این موضوع موجب شد که کمیسیون اقتصادی درصدد بررسی وضعیت انتخابات مجامع استانی سهام عدالت برآید. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet