انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/18 16:10:34
سرویس استان ها
نخعی:

تامین و توزیع فرآورده های نفتی در سطح استان خراسان جنوبی مطلوب بوده است

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در دیدار با مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: تامین و توزیع فرآورده های نفتی در سطح استان خراسان جنوبی مطلوب بوده است.
تامین و توزیع فرآورده های نفتی در سطح استان خراسان جنوبی مطلوب بوده است نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در دیدار با مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: تامین و توزیع فرآورده های نفتی در سطح استان خراسان جنوبی مطلوب بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202103105726431168.jpg تامین,و,توزیع,فرآورده,های,نفتی,در,سطح,استان,خراسان,جنوبی,مطلوب,بوده,است Icana

مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص دیدار با مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: در این دیدار در خصوص مسائل منطقه بحث و گفتگو شد.

وی ادامه داد: در این دیدار مدیر منطقه خراسان جنوبی گزارش جامعی از عملکرد سال گذشته این شرکت در خصوص تامین و توزیع فرآورده در سطح استان را ارائه نمود هم چنین بیان داشت سالی که گذشت از سخت ترین سال های کاری این شرکت و منطقه خراسان جنوبی بود، اما لذت ارائه خدمات مطلوب سخت را تبدیل به آسانی نمود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: ایشان همچنین تاکید داشت که  مسائل و مشکلات بخش حمل و نقل فرآورده های نفتی، بعد مسافت با مبادی تامین، عدم وجود خط لوله، مصرف بالای نیروگاه سیکل ترکیبی قاین و وسعت استان خراسان جنوبی وظیفه شرکت و همکاران منطقه خراسان جنوبی را بیش از پیش در خدمات دهی به مردم عزیز حساس و دوچندان می نماید.

نخعی بیان کرد: در ادامه این دیدار و گفتگو در خصوص فروش مرزی فرآورده های نفتی، سهمیه مرزنشینان، سهمیه سوخت مناطقی که از نعمت گاز طبیعی برخوردار نیستند و همچنین مشکلات حوزه حمل و نقل فرآورده‌های نفتی بحث و گفتگو  صورت گرفت.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور و همچنین مدیر و مجموعه پخش فرآورده‌های نفتی استان در خصوص تامین به موقع و توزیع فرآورده های نفتی گفت؛ سال گذشته برگ زرینی دیگر بر خدمات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور و همچنین استان خراسان جنوبی افزوده شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet