شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/02/18 16:20:26
سرویس سیاسی
سید نظام الدین موسوی:

مالک هفت تپه خلع ید شد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: با تلاش‌های مستمر نمایندگان مجلس شورای اسلامی و عنایت ویژه ریاست دستگاه قضایی، حکم شرکت نیشکر هفت تپه صادر شد.
مالک هفت تپه خلع ید شد نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: با تلاش‌های مستمر نمایندگان مجلس شورای اسلامی و عنایت ویژه ریاست دستگاه قضایی، حکم شرکت نیشکر هفت تپه صادر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103740673977.jpg مالک,هفت,تپه,خلع,ید,شد Icana

سید نظام الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به آخرین وضعیت پرونده شرکت نیشکر هفت تپه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در زمینه پرونده شرکت هفت تپه، آیت الله رئیسی دستور بررسی های لازم و گسترده‌ای را صادر کرده بود و البته سازمان بازرسی کل کشور نیز به عنوان بازوی نظارتی دستگاه قضا در این زمینه تحقیقات دقیقی را انجام داده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس افزود: رئیس دستگاه قضا عنایت ویژه ای را نسبت به پرونده هفت تپه داشتند و حتی با کارگران این شرکت هم جلساتی برگزار کرده بود تا مشکلات هفت تپه را بررسی و سریعتر آنها را مرتفع کند.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: قوه قضائیه تمهیدات لازم را برای آینده شرکت هفت تپه پس از خلع ید در نظر گرفته است و امروز حکم خلع ید مالک هفت تپه نیز صادر شده است.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امیدواریم که با ابلاغ و اجرای سریعتر این حکم قضایی، شرکت هفت تپه در مسیر رشد و تولید قرار بگیرد و در آینده شاهد باشیم که هفت تپه به روزهای طلایی خود رسیده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet