انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/20 08:00:00
سرویس سیاسی
آزادیخواه:

مشارکت مردم در انتخابات راه برون رفت از وضعیت بغرنج اقتصادی خواهد بود

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: یکی از راه های برون رفت از وضعیت اقتصادی این است که مردم در انتخابات مشارکت داشته باشند تا دولت را به دست جریانی پاکدست و انقلابی دهند.
مشارکت مردم در انتخابات راه برون رفت از وضعیت بغرنج اقتصادی خواهد بود نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: یکی از راه های برون رفت از وضعیت اقتصادی این است که مردم در انتخابات مشارکت داشته باشند تا دولت را به دست جریانی پاکدست و انقلابی دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201912109023542952.jpg مشارکت,مردم,در,انتخابات,راه,برون,رفت,از,وضعیت,بغرنج,اقتصادی,خواهد,بود Icana

احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اهمیت مشارکت حداکثری مردم پای صندوق‌های رای اشاره کرد و گفت: گلایه‌های مردم نسبت به وضعیت معیشتی به جا است و این حق را دارند که از نابسامانی‌ها اقتصادی گله مند باشند.

نماینده مردم ملایر در مجلس افزود: در سیستم اجرایی اشکالاتی وجود داشته که کام همه ملت را تلخ کرد و مصداق آن نیز موضوع صف‌های مرغ بوده که نشان از ناکارآمدی و سوء تدبیر دولتمردان دارد.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: وجود چنین مشکلاتی به معنای آن نخواهد که مردم کشورمان از انتخابات روی گردان شوند؛ بالاخره کشور از آن ملت است و آینده و سرنوشت ایران اسلامی با دستان مردم رقم خواهد خورد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتخابات در آینده و سرنوشت کشور تاثیر بسزایی دارد؛ بنابراین مردم کشورمان چه افرادی که انتقاد تند و تیزی نسبت به وضعیت اقتصادی دارند و چه آنهایی که منتقد نیستند باید یکپارچه در انتخابات شرکت کنند؛ چرا که حضور حداکثری کشور را از گرفتاری های اقتصادی نجات خواهد داد.

وی بیان کرد: حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای به معنای انتخاب اصلح  خواهد بود و البته یکی از راه های برون رفت از چنین وضعیتی هم این بوده که مردم مشارکت داشته باشند تا دولت را به دست جریانی پاکدست و انقلابی دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet