انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/19 15:41:38
سرویس استان ها
جدی مطرح کرد

تخصیص 10میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه سالن ورزشی 3هزارنفری شیروان بعد از 8 سال

نماینده مردم شیروان در مجلس از تخصیص ۱۰ میلیاردتومان اعتبار برای اتمام پروژه ورزشی خبر داد که ۸ سال پیش کلنگ خورده و روند آن متوقف شده بود.
تخصیص 10میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه سالن ورزشی 3هزارنفری شیروان بعد از 8 سال نماینده مردم شیروان در مجلس از تخصیص 10 میلیاردتومان اعتبار برای اتمام پروژه ورزشی خبر داد که 8 سال پیش کلنگ خورده و روند آن متوقف شده بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202102108639925455.jpg تخصیص,10میلیارد,تومان,اعتبار,برای,تکمیل,پروژه,سالن,ورزشی,3هزارنفری,شیروان,بعد,از,8,سال Icana

علی جدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بازدید نظارتی اخیر از حوزه انتخابیه شیروان، گفت: پروژه احداث یک سالن ورزشی 3 هزار نفری، 8 سال قبل در شهرستان شیروان کلنگ خورده بود اما روند آن کامل متوقف شده بود که با پیگیری های به عمل آمده توانستیم 10 میلیارد تومان اعتبار از وزارتخانه های مربوطه برای اتمام آن دریافت کنیم همچنین روند احداث 6 سالن ورزشی دیگر از زمان دولت نهم و دهم آغاز شده بود که با بیش از 70 تا 90 درصد پیشرفت، متوقف شده بود و اخیرا به اتمام رسید و افتتاح شد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به پروژه احداث کتابخانه مرکزی شیروان به وسعت 3 هزار مترمربع که از 4 سال پیش آغاز شده و به دلیل توقف در حال تخریب بود، گفت: طی جلساتی که با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و وزیر فرهنگ داشتیم، مبلغ 6.2 میلیارد تومان به این پروژه تخصیص داده شد و در نهایت در فروردین ماه سال جاری به بهره برداری رسید همچنین پروژه احداث یک پردیس سینمایی که اعتبار لازم را نیز داشت در شیروان کلنگ زنی شد.

وی در ادامه با اشاره به مسائل حوزه بهداشت در این شهرستان عنوان کرد: بیمارستان هاشمی به لحاظ تجهیزات کمبودهای زیادی داشت که توانستیم از وزارت بهداشت تجهیزاتی همچون سی تی اسکن و اکسیژن ساز تهیه کنیم که در حال نصب است و در مراحل نهایی خرید دستگاه ام آر آی نیز قرار داریم ضمن اینکه توانستیم 3 میلیارد تومان برای تأمین تجهیزات دریافت کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی درباره اقدامات صورت گرفته در حوزه راه نیز عنوان کرد: اقدامات متعددی از جمله آسفالت پروژه های گذشته صورت گرفته و در جلسات نظارتی نیز تأکید شد به جای احداث جاده های جدید فعلا اعتبارها صرف اتمام پروژه های در دست احداث شود.

وی همچنین درباره حوزه کشاورزی و پیگیری موضوعات در این زمینه بیان داشت: 45 درصد استان خراسان شمالی به کشاورزی مشغول هستند و سالی 240 هزار تن گندم به سیلوها تحویل می دهیم که با پیگیری ها برای خرید تضمینی این محصول توانستیم مبلغ آن را به 5 هزار تومان افزایش دهیم که درآمد بهتری برای کشاورزان محسوب می شود.

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان با اشاره به مشکلاتی  در حوزه آب شهرستان شیروان وجود دارد، خاطرنشان کرد: مقرر شد 40 میلیون متر مکعب در سال به شهرستان تخصیص یابد که از این میزان 10 میلیون مترمکعب استفاده شده است و مابقی برای آب شرب استفاده خواهد شد و میزان 10 میلیون مترمکعب نیز برای صنعت و کشاورزی خواهد رفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet