انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/19 11:07:37
سرویس صحن
کوچکی نژاد در صحن علنی:

فایل صوتی ظریف ضد امنیت ملی و ضد مردم بود/ قوه قضائیه به عنوان مدعی العموم ورود کند

نماینده مردم رشت در مجلس، فایل صوتی وزیر امور خارجه را ضدامنیتی، ضد ارزش های نظام و ضد مردمی خواند و خواستار ورود قوه قضاییه به عنوان مدعی العموم به این موضوع شد.
فایل صوتی ظریف ضد امنیت ملی و ضد مردم بود/ قوه قضائیه به عنوان مدعی العموم ورود کند نماینده مردم رشت در مجلس، فایل صوتی وزیر امور خارجه را ضدامنیتی، ضد ارزش های نظام و ضد مردمی خواند و خواستار ورود قوه قضاییه به عنوان مدعی العموم به این موضوع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/103293.jpg فایل,صوتی,ظریف,ضد,امنیت,ملی,و,ضد,مردم,بود/,قوه,قضائیه,به,عنوان,مدعی,العموم,ورود,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی، ضمن تقدیر از رئیس مجلس به دلیل اداره جلسه غیرعلنی و بیان کردن مطالبی در نطق پیش از دستور، با اشاره به انتشار فایل صوتی وزیر امور خارجه عنوان کرد: این مسئله یک اقدام ضدامنیتی، ضد ارزش های نظام و ضد مردمی بود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: معتقدم قوه قضائیه باید به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کند. حتی در زمان حیات سردار دلها، اتهاماتی به او می بستند، همین جماعت پس از شهادت ایشان نیز این رفتار را ادامه می دهند. چرا آقای ظریف اینقدر نسبت به سردار دلها کینه دارد؟

کوچکی نژاد تصریح کرد: اگر امروز محبوبیت سردار سلیمانی بیش از 90 درصد بوده، به این دلیل است که ایشان زندگی خود را در جبهه و سنگرها و بیابان ها سپری کرده، ولی اگر محبوبیت شما پایین آمده به این دلیل است که خلاف ارزش ها و منویات مقام معظم رهبری حرکت کردید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: این رفتار جای تعجب نداشت ولی حداقل در حوزه دیپلماسی و سیاسی اصلاح رفتار داشته باشید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet