هدر اصلی
1400/02/19 14:52:07
سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون آموزش خبر داد:

جذب 10 هزار نفر داوطلب کارنامه سبز با پیگیری کمیسیون آموزش

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از صدور مجوز برای جذب حدود ۱۰ هزار داوطلب پذیرفته شده در آزمون ماده ۲۸ استخدامی معلمان خبر داد و گفت: مجوزهای لازم برای جذب این معلمان از سازمان امور استخدامی و وزارت آموزش و پرورش اخذ شده است.
جذب 10 هزار نفر داوطلب کارنامه سبز با پیگیری کمیسیون آموزش سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از صدور مجوز برای جذب حدود 10 هزار داوطلب پذیرفته شده در آزمون ماده 28 استخدامی معلمان خبر داد و گفت: مجوزهای لازم برای جذب این معلمان از سازمان امور استخدامی و وزارت آموزش و پرورش اخذ شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107382202424.jpg جذب,10,هزار,نفر,داوطلب,کارنامه,سبز,با,پیگیری,کمیسیون,آموزش Icana

احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جزئیات جذب 10 هزار نفر از جاماندگان آزمون استخدامی ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، اظهار کرد: این افراد پذیرفته شدگان در آزمون ماده 28 سال 1399 شرکت کرده که نمره قبولی را کسب اما در مصاحبه رد شدند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: اولویت جذب این عزیزان در مناطق محروم و یا مناطقی که هنوز با کمبود معلم مواجه هستند، خواهند بود.  

وی یادآور شد: مکاتباتی از طریق ریاست کمیسیون آموزش مجلس با وزیر آموزش و پرورش در این زمینه شکل گرفت و سازمان اداری و استخدامی کشور هم موافقت ضمنی خود را اعلام کرده است.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس افزود: با احتساب این 10 هزار نفر مجموعاً این افراد نیز به 22 هزار نفری که استخدام شدند، اضافه می‌شوند، که می‌تواند مشکل کمبود معلم در آموزش و پرورش را نیز تا حدی سامان دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet