خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/19 15:42:31
سرویس استان ها
بدری خبر داد:

جذب ۲۰ میلیارد ریال برای بهسازی جاده نمین به آبی‌بیگلو

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس در بازدید از روستای دگرمان دره شهرستان نمین در جمع اهالی این روستا از جذب ۲۰ میلیارد ریال برای بهسازی جاده نمین به آبی‌بیگلو خبر داد.
جذب ۲۰ میلیارد ریال برای بهسازی جاده نمین به آبی‌بیگلو رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس در بازدید از روستای دگرمان دره شهرستان نمین در جمع اهالی این روستا از جذب ۲۰ میلیارد ریال برای بهسازی جاده نمین به آبی‌بیگلو خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102852706600.jpg جذب,,۲۰,میلیارد,ریال,برای,بهسازی,جاده,نمین,به,آبی‌بیگلو Icana

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین و رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بازدید از روستای دگرمان دره شهرستان نمین گفت: با حضور در جمع اهالی روستای دگرمان‌دره این شهرستان ضمن بررسی مشکلات روستا و پیگیری رفع آن از دستگاه‌های مربوطه، تمهیدات لازم برای رفع مشکلات اتخاذ شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این بازدید از جذب  ۲۰ میلیارد ریال برای بهسازی جاده نمین به آبی‌بیگلو خبر داد و گفت: انتظار می‌رود این طرح در سال جاری اجرا و به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: در این بازدید و در نشست با اهالی روستای دگرمان‌دره مواردی همچون تکمیل طرح هادی روستا، آسفالت معابر روستا، تقویت آنتن‌دهی تلفن همراه، ساماندهی حریم رودخانه عبوری از محدوده روستا، تأمین روشنایی معابر و ترمیم کابل‌های برق آسیب‌دیده روستا از مهم‌ترین مطالبات این روستا عنوان شد.

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس خاطرنشان کرد: باید مسئولان استانی توجه ویژه  ای به حل مشکلات روستاها و روستاییان داشته باشند و در جهت رفع محرومیت روستاها قدم بردارند که  در این راستا، مشکلات و موارد مطرح شده توسط اهالی این روستا را از مسئولان مربوطه پیگیری خواهم نمود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet