انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/19 15:43:05
سرویس استان ها
وحیدی:

محرومیت از اینترنت روستایی در استان خراسان شمالی علی رغم هزینه 80 میلیارد تومانی برای راه‌اندازی اینترنت روستایی

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود ۸۰ میلیارد تومان برای راه‌اندازی اینترنت روستایی در استان هزینه شده است اما همچنان نقاط مختلفی در استان هستند که از دسترسی به اینترنت محروم هستند.
محرومیت از اینترنت روستایی در استان خراسان شمالی علی رغم هزینه 80 میلیارد تومانی برای راه‌اندازی اینترنت روستایی عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 80 میلیارد تومان برای راه‌اندازی اینترنت روستایی در استان هزینه شده است اما همچنان نقاط مختلفی در استان هستند که از دسترسی به اینترنت محروم هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107579208846.jpg محرومیت,از,اینترنت,روستایی,در,استان,خراسان,شمالی,علی,رغم,هزینه,,80,میلیارد,تومانی,برای,راه‌اندازی,اینترنت,روستایی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ محمد وحیدی ، نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی در آیین زنگ سپاس معلم  در آموزشگاه نمونه دولتی مصلی‌نژاد بجنورد حضور یافت.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم با اشاره به اینکه پیشرفت کشور بدون توجه به آموزش و پرورش امکان‌پذیر نیست، بیان کرد: در اعتبارات سال جاری آموزش و پرورش، دو هزار میلیارد تومان در ردیف کیفیت بخشی، اختصاص پیدا کرد که این اعتبارات در حوزه توجه به نیازهای دانش آموزان، رفع آسیب‌های اجتماعی، کیفیت بخشی آموزشی و... هزینه خواهد شد.

وی با تاکید براینکه افزایش اعتبار آموزش و پرورش در سال جاری چشمگیر بوده است، ادامه داد: 101 درصد اعتبارات آموزش و پرورش به نسبت سال گذشته، افزایش داشته است که این اعتبار به نسبت افزایش اعتبارات تمام دستگاه‌ها چشمگیرتر است.

ماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس با اشاره به اتصال مدارس استان به اینترنت، افزود: حدود 80 میلیارد تومان برای راه‌اندازی اینترنت روستایی در استان هزینه شده است اما همچنان نقاط مختلفی در استان هستند که از دسترسی به اینترنت محروم هستند.

وحیدی در خصوص رتبه‌بندی معلمان، اظهار کرد: پیگیری‌های مجلس در خصوص لایحه رتبه‌بندی معلمان، به علت عدم تحقق این شعار پس از 10 سال بود و تاکنون رتبه‌بندی معلمان اجرا نشده است و معلمان همیشه باید احساس سربلندی کنند و سربلند نیز باشند.

نایب رئیس اول کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری عدم ایجاد عدالت اجتماعی در گام اول انقلاب اسلامی را از نقص‌های مهم دانستند و علت آن نیز عدم ایجاد عدالت آموزشی است که باید مورد توجه قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet