انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/19 13:03:40
سرویس صحن
پاک فطرت در تذکر شفاهی؛

مجلس انقلابی بر رفتارهای تیم مذاکره کننده نظارت دارد

نماینده مردم شیراز در مجلس خطاب به وزیر امور خارجه تاکید کرد: مجلس انقلابی به رفتارهای تیم مذاکره کننده در مذاکرات وین نظارت دارد.
مجلس انقلابی بر رفتارهای تیم مذاکره کننده نظارت دارد نماینده مردم شیراز در مجلس خطاب به وزیر امور خارجه تاکید کرد: مجلس انقلابی به رفتارهای تیم مذاکره کننده در مذاکرات وین نظارت دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109832699180.jpg مجلس,انقلابی,بر,رفتارهای,تیم,مذاکره,کننده,نظارت,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا پاک فطرت در نشست علنی امروز (یکشنبه، 19 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، طی تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد با انتقاد از وضعیت بازار بورس، گفت: مردم سرمایه های اندک خود را به بورس آورده اند حداقل به تذکرات سران قوا توجه کنید به نظر می رسد جریاناتی می خواهند اعتماد مردم را به نظام از بین ببرند و سرمایه های مردم را نابود کنند.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزرای اقتصادی دولت، گفت: مرغ و روغن در کلانشهرها به ویژه در شیراز یافت نمی شود و مردم با مشکل تامین این مواد مواجه هستند. همچنین به وزیر کشور نیز متذکر می شوم به وظیفه خود در خصوص نظارت بر عملکرد شهرداری ها و شوراها در ماه های پایانی منتهی به انتخابات در کلانشهرها عمل کند.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در تذکر پایانی خود خطاب به وزیر امور خارجه، گفت: آقای ظریف؛ به مردم اعتماد کنید و از مکتب حاج قاسم سلیمانی کمک بگیرید و قطعا خدا نیز به شما کمک خواهد کرد. در مذاکرات قاطع باشید، مجلس انقلابی جلوی لبخندهای بی اثر شما را خواهد گرفت و بر رفتار شما در مذاکرات نظارت خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet