خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/19 13:14:59
سرویس صحن
فروردین در تذکر شفاهی عنوان کرد:

انتقاد از عدم جذب داوطلبان کارنامه سبز در آموزش و پرورش

نماینده مردم فیروزآباد و فراشبند و قیرو کارزین در مجلس، از اعمال نشدن مدرک دوم فرهنگیان در محاسبه حقوق و مزایای آنها انتقاد و تصریح کرد: چرا نسبت به جذب داوطلبان کارنامه سبز که در شرایط کرونایی آزمون دادند و پذیرفته شده‌اند، اقدام نمی‌شود در حالی که با کمبود معلم در آموزش و پرورش مواجه هستیم و این عزیزان نیز در مقابل مجلس تجمع کرده‌اند.
انتقاد از عدم جذب داوطلبان کارنامه سبز در آموزش و پرورش نماینده مردم فیروزآباد و فراشبند و قیرو کارزین در مجلس، از اعمال نشدن مدرک دوم فرهنگیان در محاسبه حقوق و مزایای آنها انتقاد و تصریح کرد: چرا نسبت به جذب داوطلبان کارنامه سبز که در شرایط کرونایی آزمون دادند و پذیرفته شده‌اند، اقدام نمی‌شود در حالی که با کمبود معلم در آموزش و پرورش مواجه هستیم و این عزیزان نیز در مقابل مجلس تجمع کرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101108459705964.jpg انتقاد,از,عدم,جذب,داوطلبان,کارنامه,سبز,در,آموزش,و,پرورش Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی فروردین در  نشست علنی امروز (یکشنبه 19 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو گفت: 20 سال از افتتاح سد سلمان فارسی در قیر و کارزین می‌گذرد ولی مردم از کمترین مواهب آن بی بهره‌اند. نه حقابه کشاورزان تثبیت شده، نه کانال‌های پایاب و نه آب آشامیدنی مردم تأمین شده است. باغات مردم نیز همگی خشک شده است، به داد این مردم مظلوم برسید.

نماینده مردم فیروزآباد و فراشبند و قیرو کارزین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بحران آب شرب در شهرستان فراشبند و بخش مرکزی این شهرستان و همچنین در دهرم و دژگاه بیداد می‌کند و هیچ فریادرسی نیست که به داد مردم برسد.

وی یادآور شد: در رفع مشکل تملک اراضی روستای فتح آباد پیرامون تعجیل در آبگیری سد هایقر تأکید می‌کنم. باید در رفع مشکل تملک دارایی این مردم اقدام کرد.

فروردین خطاب به وزیر نفت عنوان کرد: چرا توسعه میادین گازی حوزه انتخابیه و شروع به کار پروژه پالایشگاه فراشبند را معطل کرده‌اید، همچنین باید در رفع مشکل بیش از 350 راننده که به صورت غیرحجمی 20 سال به صورت مستمر کار می کنند اقدام شود. چرا با روح و روان این عزیزان بازی می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خطاب به وزیر آموزش و پرورش نسبت به اعمال نشدن مدرک دوم فرهنگیان که قانون مصوب مجلس است انتقاد و تصریح کرد: چرا نسبت به جذب داوطلبان کارنامه سبز که در شرایط کرونایی آزمون دادند و پذیرفته شده‌اند، اقدام نمی‌شود در حالی که با کمبود معلم در آموزش و پرورش مواجه هستیم و این عزیزان نیز در مقابل مجلس تجمع کرده‌اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet