انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/19 15:43:30
سرویس استان ها
شهریاری عنوان کرد:

ضرورت همکاری مدیران دستگاه های خدمات رسان در رفع قانونی موانع موجود در اجرای پروژه های خیّری

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس در نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای رفع موانع پروژهای خیری در حال ساخت استان گفت:همکاری مدیران دستگاه های خدمات رسان در رفع قانونی و به موقع موانع موجود در اجرای پروژه های خیّری، ضروری است.
ضرورت همکاری مدیران دستگاه های خدمات رسان در رفع قانونی موانع موجود در اجرای پروژه های خیّری عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس در نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای رفع موانع پروژهای خیری در حال ساخت استان گفت:همکاری مدیران دستگاه های خدمات رسان در رفع قانونی و به موقع موانع موجود در اجرای پروژه های خیّری، ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109936514478.jpg ضرورت,همکاری,مدیران,دستگاه,های,خدمات,رسان,در,رفع,قانونی,موانع,موجود,در,اجرای,پروژه,های,خیّری Icana

‍ به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ حسینعلی شهریاری ، نماینده مردم زاهدان و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای رفع موانع پروژهای خیری در حال ساخت استان، حضور یافت.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این نشست که به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه های خیری در حال ساخت استان  صورت گرفته بود، در جریان روند احداث و پیشرفت طرح ها و همچنین موانع اجرائی برخی از این پروژه ها قرار گرفت.

وی افزود: خیّرین بزرگوار حاضر در این جلسه نیز  با بیان مشکلات اجرائی موجود، خواستار تسریع در رفع موانع و ایجاد بستر قانونی مناسب برای سرعت بخشیدن به اتمام پروژه های در دست اقدام از قبیل واحدهای مسکونی، درمانگاه و مهمانسرا در نقاط مختلف استان شدند.

شهریاری نیز با تاکید بر اینکه مردم سرافراز و صبور استان سیستان و بلوچستان همواره قدردان تلاشها و ایثار خیّرین گرانقدر بوده اند، افزود : با اینکه بیش از چهار دهه از عمر با برکت و پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی می گذرد، علی رغم تمام رایزنی ها و پیگیریهای صورت گرفته، به دلیل کوتاهی دولت ها در ادوار مختلف، مردم مظلوم و محجوب استان، این مرزبانان غیور کشورمان، هنوز از کمبود برخی زیر ساخت های حیاتی و مهم رنج می کشند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس در پایان با تشکر از توجه خیّرین ارجمند به محرومیت ها و کمبودهای استان، گفت:  همکاری مدیران دستگاههای خدمات رسان در رفع قانونی و به موقع موانع موجود در اجرای پروژه های خیّری، ضروری است.

 شایان ذکر است؛ در این نشست معاون امور عمرانی استاندار و مسئولین سازمان های جهاد کشاورزی، بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، آب و فاضلاب، منابع طبیعی و برق منطقه ای استان در جلسه حاضر و فرماندار نیکشهر، بخشدار بنت و مدیر کل راه و شهرسازی جنوب استان نیز بصورت ویدئو کنفرانس در این جلسه شرکت داشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet