انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/19 17:22:45
سرویس سیاسی
عموئی خبر داد؛

موافقت نمایندگان با تحقیق و تفحص از «عملکرد مرکز بررسی‌های راهبردی ریاست جمهوری»

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از موافقت نمایندگان با تحقیق و تفحص از «عملکرد مرکز بررسی‌های راهبردی ریاست جمهوری» در جلسه کمیسیون خبر داد.
موافقت نمایندگان با تحقیق و تفحص از «عملکرد مرکز بررسی‌های راهبردی ریاست جمهوری» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از موافقت نمایندگان با تحقیق و تفحص از «عملکرد مرکز بررسی‌های راهبردی ریاست جمهوری» در جلسه کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101103111687517.jpg موافقت,نمایندگان,با,تحقیق,و,تفحص,از,«عملکرد,مرکز,بررسی‌های,راهبردی,ریاست,جمهوری» Icana

ابوالفضل عموئی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز یکشنبه (19 اردیبهشت ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه پیرامون فایل صوتی منتشر شده، گفت: تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد مرکز بررسی‌های راهبردی ریاست جمهوری به درخواست احمد امیرآبادی فراهانی، حسینعلی حاجی دلیگانی و ابوالفضل عموئی نمایندگان قم، خمینی شهر و تهران در کمیسیون مطرح شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: کمیسیون به صورت کلی با تحقیق و تفحص از «عملکرد مرکز بررسی‌های راهبردی ریاست جمهوری» موافقت کرد، تصویب موضوع به صحن علنی برای رای نمایندگان ارائه خواهد شد. محورهای تحقیق و تفحص بررسی عملکرد این مرکز در سال های گذشته و روند منجر به تهیه و انتشار فایل صوتی وزیر امور خارجه است.

عموئی یادآور شد: بازه زمانی  برای بررسی فعالیت عملکرد مرکز بررسی‌های راهبردی ریاست جمهوری از دوره هشت ساله منتهی به سال های اخیر در نظر گرفته خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet