انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/19 18:13:52
سرویس استان ها
دلخوش اباتری:

دو بخش و چند دهستان به شهرستان صومعه سرا استان گیلان اضافه شد

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به مصوبه هیأت وزیران درباره اضافه شدن دو بخش به این شهرستان گفت: روستاهای ضیابر و طاهرگوراب به بخش و همچنین چند روستا به دهستان ارتقا یافت.
دو بخش و چند دهستان به شهرستان صومعه سرا استان گیلان اضافه شد نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به مصوبه هیأت وزیران درباره اضافه شدن دو بخش به این شهرستان گفت: روستاهای ضیابر و طاهرگوراب به بخش و همچنین چند روستا به دهستان ارتقا یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/201707101218905067.jpg دو,بخش,و,چند,دهستان,به,شهرستان,صومعه,سرا,استان,گیلان,اضافه,شد Icana

سیدکاظم دلخوش اباتری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از ارتقای دو روستای شهرستان صومعه سرا به بخش خبر داد و گفت: از سال 83 به دنبال اضافه شدن دو بخش به بخش های صومعه سرا بودیم.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: با توجه به شرایط مردم طی سال های اخیر و پس از بازدیدهای مکرر و نقشه برداری های تخصصی، هفته گذشته در کمیسیون دفاعی و امروز نیز در هیأت وزیران به تصویب رسید.

وی افزود: بر این اساس بخش ضیابر که زادگاه آیت الله ضیابری و آیت الله صالح است به شهرستان صومعه سرا اضافه شد و روستای طاهرگوراب نیز به بخش ارتقا یافت؛ از سوی دیگر تعدادی دهستان به شهرستان اضافه شد.

دلخوش اباتری ادامه داد: همچنین دو روستا نیز به بخش های ضیابر و طاهرگوراب اضافه و در نهایت تمام این مصوبات به امضای معاون اول رئیس جمهور رسیده و ابلاغ شد.

این عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: زمانی که یک دهستان به بخش ارتقا می یابد، امکانات اداری به منطقه آمده و این محل به لحاظ سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ارتقا پیدا می کند، همچنین ارزش کار مردم افزایش یافته و با رسیدگی بیشتر به حوزه زیرساخت ها، باعث جذب سرمایه گذاری می شود.

نامه دلخوش

/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet