انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/20 15:00:21
سرویس استان ها
فلاحی:

مشکلات کارخانه کیوان در سفر رئیس قوه قضائیه به همدان بررسی شد

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه مشکلات کارخانه کیوان در سفر رئیس قوه قضائیه به همدان بررسی شد،گفت: یکی از واحدهای تولیدی استان همدان «شرکت صنایع غذایی کیوان» است که به دنبال واگذاری در سالهای گذشته بیشتر خط تولید آن تعطیل شده است.
مشکلات کارخانه کیوان در سفر رئیس قوه قضائیه به همدان بررسی شد نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه مشکلات کارخانه کیوان در سفر رئیس قوه قضائیه به همدان بررسی شد،گفت: یکی از واحدهای تولیدی استان همدان «شرکت صنایع غذایی کیوان» است که به دنبال واگذاری در سالهای گذشته بیشتر خط تولید آن تعطیل شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107382202424.jpg مشکلات,کارخانه,کیوان,در,سفر,رئیس,قوه,قضائیه,به,همدان,بررسی,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد حسین فلاحی درباره مشکلات کارخانه کیوان، کفت:مشکلات کارخانه کیوان  در سفر رئیس قوه قضائیه به همدان بررسی شد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت چند واحد تولیدی در سفر رئیس قوه قضائیه به همدان بررسی شد تا با افزایش ظرفیت تولید در این پروژه ها به اشتغال و اقتصاد استان کمک کنیم.

وی اظهار داشت: یکی از واحدهای تولیدی استان همدان «شرکت صنایع غذایی کیوان» است که به دنبال واگذاری در سالهای گذشته بیشتر سالنها و خط تولید آن تعطیل شده و کارگران بسیاری بیکار شده اند.

فلاحی  اضافه کرد: ۷۰۰ نفر در این کارخانه که یک برند کشوری بود کار می کردند که اکنون به ۵۰ نفر کاهش یافته است.

فلاحی با بیان اینکه پس از پیگیری های چند ماه و درخواست مکرر کارگران برای حضور رئیس قوه قضاییه در این شرکت و حمایت های رئیس دستگاه قضا از تولید و در راستای تحقق شعار سال که مانع زدایی از تولید است توانستیم این موضوع را پیگیری و بررسی کنیم .

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر رئیس قوه قضائیه به همدان وضعیت این واحد بررسی شد  و ضرب العجل یک ماهه برای رفع تعطیلی و شروع دوباره این کارخانه تعیین شد. تا با تمهیدات لازم ظرفیت تولید آن افزایش یافته و به اشتغال یک هزار نفر برسد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet