انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/20 15:01:16
سرویس استان ها
علیزاده:

منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی دوم مراغه احداث می‌شود

نماینده مردم مراغه در مجلس با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی دوم مراغه احداث می‌شود، گفت: دستورات احداث منطقه ویژه اقتصادی از وزارت مربوطه اخذ و زمینی به مساحت ۳۱۳ برای منطقه ویژه اقتصادی مراغه پیش بینی شده است.
منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی دوم مراغه احداث می‌شود نماینده مردم مراغه در مجلس با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی دوم مراغه احداث می‌شود، گفت: دستورات احداث منطقه ویژه اقتصادی از وزارت مربوطه اخذ و زمینی به مساحت ۳۱۳ برای منطقه ویژه اقتصادی مراغه پیش بینی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202103104537045962.jpg منطقه,ویژه,اقتصادی,و,شهرک,صنعتی,دوم,مراغه,احداث,می‌شود Icana

به گزارش  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی علیزاده در دیدار با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان‌شرقی در مورد احداث منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی دوم مراغه رایزنی و گفتگو کرد.

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جاذبه مناطق ویژه اقتصادی برای سرمایه گذاران بخش تولید  تصریح کرد: دستورات احداث منطقه ویژه اقتصادی از وزارت مربوطه اخذ و زمینی به مساحت ۳۱۳ برای منطقه ویژه اقتصادی مراغه پیش بینی شده است.

وی به احداث  شهرک صنعتی دوم مراغه نیز اشاره کرد و گفت: زمین شهرک صنعتی دوم مراغه نیز به مساحت ۱۵۱ هکتار پیش بینی شده و ۲۲۹ هکتار زمین برای توسعه در نظر گرفته شده است

علیزاده در ادامه به زیر ساخت های لازم برای احداث این دو مجموعه اشاره کرد و افزود : زیرساخت های لازم برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی شماره ۲ مراغه از قبیل آب و گاز هماهنگ شده و مجموعه دستگاه های اجرایی شهرستان آمادگی کامل برای عملیات اجرایی آن را دارند.

در ادامه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان‌شرقی از تلاش های نماینده مراغه و عجب‌شیر از احداث منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی دوم مراغه تقدیر کرد وگفت: با توجه به اینکه بیشتر زمین های شهرک صنعتی فعلی مراغه واگذار و محدوده آن رو به اتمام بوده، ایجاد شهرک صنعتی شماره ۲ و منطقه  ویژه اقتصادی در مراغه الزامی است و با توجه به اتمام زمین های شهرک صنعتی شماره ۱ مراغه این مهم ، توجیه اقتصادی دارد .

در پایان علیزاده و نیرومند از زمین پیش بینی شده بازدید و مقرر شد بزودی تیم فنی متشکل از کارشناسان شرکت شهرک های صنعتی استان و روسای دستگاه اجرایی شهرستان از زمین پیش بینی شده بازدید و مشکلات آن را بررسی و استعلام زیر ساخت ها و طرح مطالعاتی انجام گردد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet