انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/20 15:31:28
سرویس سیاسی
زاهدی طی پیامی:

ترور وحشیانه در افغانستان دل هر آزاده‌ای را به درد آورد

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس ضمن محکومیت ترور وحشیانه دانش آموزان و شهرواندان افغانستان، تأکید کرد که این ترور وحشیانه در افغانستان، نقطه تاریک دیگری در پرونده جانیان و علم ستیزان و دشمنان انسانیت بود که دل هر آزاده‌ای را در جهان به درد آورد.
ترور وحشیانه در افغانستان دل هر آزاده‌ای را به درد آورد نماینده مردم کرمان و راور در مجلس ضمن محکومیت ترور وحشیانه دانش آموزان و شهرواندان افغانستان، تأکید کرد که این ترور وحشیانه در افغانستان، نقطه تاریک دیگری در پرونده جانیان و علم ستیزان و دشمنان انسانیت بود که دل هر آزاده‌ای را در جهان به درد آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109149658943.jpg ترور,وحشیانه,در,افغانستان,دل,هر,آزاده‌ای,را,به,درد,آورد Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت،متن پیام محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

فاذا المؤدة سئلت، بای ذنب قتلت

(سوره تکویر آیات ۸ و ۹)

ترور وحشیانه و منجر به شهادت دانش آموزان و شهروندان مسلمان در افغانستان نقطه تاریک دیگری در پرونده جانیان و علم ستیزان و دشمنان انسانیت بود که دل هر آزاده ای را در جهان به درد آورد. مدعیان آزادی و حقوق بشر از محکوم کردن این جنایت ها اجتناب کرده و راه را برای تعدی به همنوعان توسط جرثومه های غرب ساخته هموار می نمایند. از فرهنگیان و دانش پژوهان جهان بویژه اهل علم و اساتید مسلمان انتظار می رود ضمن محکومیت شدید این اقدام ضدبشری به دولت ها و سازمان های مردم نهاد خود توصیه کنند از طریق سازمان های بین المللی و منطقه ای، راه های پیشگیری و مقابله با چنین حوادث فجیع و دردناک را احصاء و جلوی  چنین وقایعی را سد نمایند. اتحادیه جهانی تقریب نهاد اندیشمندان دانشگاهی آمادگی خود را برای ارائه راه کارهای علمی در این زمینه اعلام و به جنایتکاران تروریست هشدار می دهد که عکس العمل اقدامات ددمنشانه  آن ها بزودی دامان خود و اربابانشان را خواهد گرفت. وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون.

دکتر محمد مهدی زاهدی رئیس اتحادیه  نخبگان و اندیشمندان مجمع تقریب مذاهب جهان اسلام/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet