انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/20 17:52:01
سرویس استان ها
رحیمی عنوان کرد:

مجلس یازدهم؛ پیگیری رتبه بندی فرهنگیان و اعمال مدرک فرهنگیان بدون محدودیت

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس تاکید کرد: مجلس یازدهم به طور جد پیگیر رتبه بندی فرهنگیان و اعمال مدرک فرهنگیان بدون محدودیت است.
مجلس یازدهم؛ پیگیری رتبه بندی فرهنگیان و اعمال مدرک فرهنگیان بدون محدودیت نماینده مردم سقز و بانه در مجلس تاکید کرد: مجلس یازدهم به طور جد پیگیر رتبه بندی فرهنگیان و اعمال مدرک فرهنگیان بدون محدودیت است. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101656202844.jpg مجلس,یازدهم؛,پیگیری,رتبه,بندی,فرهنگیان,و,اعمال,مدرک,فرهنگیان,بدون,محدودیت Icana

بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و‌بانه و عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ‍ خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مراسم تجلیل از معلمان نمونه استانی و شهرستانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سقز گفت:  در گرامیداشت مقام معلم، مراسم تجلیل از معلمان نمونه استانی و شهرستانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سقز با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این مراسم با تبریک هفته معلم و افتخار به زحمات معلمین گرانقدر، بیان کرد: کرونا تهدید بود ولی معلمان ثابت کردند که می توان این تهدید را به فرصت تبدیل کرد.

وی افزود: دغدغه هایی همچون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس، خرید خدمات و نیروهای نهضت، رتبه بندی فرهنگیان و اعمال مدرک فرهنگیان بدون محدودیت، توسط نمایندگان مجلس به صورت جدی در حال پیگیری می باشد و تا رسیدن به نتیجه مطلوب از تلاش دست نخواهیم کشید.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس اظهار کرد: در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از معلمان نمونه برتر استانی، و راهبران آموزشی و تربیتی و معلمان تلاشگر در منطقه، تقدیر  بعمل آمد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet