انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/20 17:52:17
سرویس استان ها
عسگری مطرح کرد:

تغییر در سیستم مدیریتی آموزش و پرورش؛ نیاز مند تشکیلات، کار فکری، جبهه‌سازی، مطالبه‌گری و تولید ایده‌های جایگزین

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس با بیان اینکه فاصله سنی زیاد، شکافی بین مدیران مجموعه آموزش و پرورش و مخاطبان اصلی ایجاد می‌کند، افزود:تغییر در سیستم مدیریتی آموزش و پرورش؛ نیاز به تشکیلات، کار فکری، جبهه‌سازی، مطالبه‌گری و تولید ایده‌های جایگزین دارد.
تغییر در سیستم مدیریتی آموزش و پرورش؛ نیاز مند تشکیلات، کار فکری، جبهه‌سازی، مطالبه‌گری و تولید ایده‌های جایگزین نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس با بیان اینکه فاصله سنی زیاد، شکافی بین مدیران مجموعه آموزش و پرورش و مخاطبان اصلی ایجاد می‌کند، افزود:تغییر در سیستم مدیریتی آموزش و پرورش؛ نیاز به تشکیلات، کار فکری، جبهه‌سازی، مطالبه‌گری و تولید ایده‌های جایگزین دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202102104441033420.jpg تغییر,در,سیستم,مدیریتی,آموزش,و,پرورش؛,نیاز,مند,تشکیلات،,کار,فکری،,جبهه‌سازی،,مطالبه‌گری,و,تولید,ایده‌های,جایگزین Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی عسگری نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد و عضو مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی در جمع معلمان جوان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان استان البرز حاضر شد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این نشست گفت: تشکل فعال جوانان آموزش و پرورش، تشکلی امیدبخش است و می‌تواند فضای پرداختن به امور فرهنگیان را متعادل و متوازن کند.

وی با بیان اینکه فاصله سنی زیاد، شکافی بین مدیران مجموعه آموزش و پرورش و مخاطبان اصلی ایجاد می‌کند، افزود:تغییر در سیستم مدیریتی آموزش و پرورش؛ نیاز به تشکیلات، کار فکری، جبهه‌سازی، مطالبه‌گری و تولید ایده‌های جایگزین دارد.

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس با تاکید بر اینکه باید نسلی پرتوان، آماده، جسور، شجاع، دانشمند، ماهر و باتجربه در سیستم مدیریتی داشته باشیم، بیان کرد: تربیت نسل در آموزش و پرورش به حاشیه رفته است و سیستم آموزشی ما گرته‌برداری شده از غرب است؛ بنابراین یکی از تذکرات ما به وزیر آموزش و پرورش، عدم تعریف سطح دسترسی متناسب برای دانش‌آموزان در فضای مجازی بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet