انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/20 17:52:29
سرویس استان ها
نصیرایی:

یک دستگاه اکسیژن ساز به بیمارستان شفای بشرویه تحویل داده شد

نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی از تجهیز بیمارستان شفای بشرویه استان خراسان جنوبی به یک دستگاه اکسیژن ساز خبر داد.
یک دستگاه اکسیژن ساز به بیمارستان شفای بشرویه تحویل داده شد نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی از تجهیز بیمارستان شفای بشرویه استان خراسان جنوبی به یک دستگاه اکسیژن ساز خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101014107246.jpg یک,دستگاه,اکسیژن,ساز,به,بیمارستان,شفای,بشرویه,تحویل,داده,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ مجید نصیرائی ، نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی از تجهیز بیمارستان شفای بشرویه استان خراسان جنوبی به یک دستگاه اکسیژن ساز  خبر داد.

براساس این کزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت:  دکتر جان بابایی معاون درمانی وزیر بهداشت و درمان که  در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ به بشرویه سفر کرده بود در بازدید از بیمارستان شفا بشرویه قول اختصاص یک دستگاه آمبولانس،آندوسکپی، سی تی اسکن و دستگاه اکسیژن ساز داد.

وی افزود: بعذ از  پیگیری های صورت گرفته توسط بنده به عنوان نماینده مردم و  مسئولین استانی و شهرستانی یک دستگاه اکسیژن ساز با اعتباری بالغ بر ۳میلیارد تومان به بیمارستان شفا بشرویه تحویل داده شد و از این پس مردم این شهرستان از برکات آن بهره مند خواهند شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet