خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/20 17:52:43
سرویس استان ها
رضازاده خبر داد:

جذب اعتبار و تشدید عملیات پروژه های سلماس برای سال 1400

نماینده مردم سلماس در مجلس در بازدید از روستاها و پروژه های شهرستان سلماس از جذب اعتبار و تشدید عملیات پروژه های سلماس برای سال ۱۴۰۰ خبر داد.
جذب اعتبار و تشدید عملیات پروژه های سلماس برای سال 1400 نماینده مردم سلماس در مجلس در بازدید از روستاها و پروژه های شهرستان سلماس از جذب اعتبار و تشدید عملیات پروژه های سلماس برای سال 1400 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101102670694196.jpg جذب,اعتبار,و,,تشدید,عملیات,پروژه,های,سلماس,برای,سال,1400 Icana

یعقوب رضازاده، نماینده مردم سلماس و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در بازدید از  روستاهای  نظرآباد، لشکران،  گولان و  آغ زیارت سلماس گفت: در راستای بررسی مسائل و مشکلات روستاهای شهرستان سلماس دکتر رضازاده به همراه جمعی از روسای ادارات از جمله آب و فاضلاب، گاز، راهداری، بنیاد مسکن، منابع طبیعی، امور آب، برق ضمن دیدار با دهیار و شوراها پیرامون خواسته ها و مشکلات روستائیان گفتگو صورت گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: در ابتدای این دیدارها گزارشی از اقدامات عمرانی و خدمات صورت گرفته در روستاها توسط دهیار و شورا بیان و سپس کمبودها، درخواست ها و مشکلات موجود مطرح شد.

وی افزود:  پس از استماع مشکلات روستائیان و ارائه ی راهکارها، ضمن قول مساعد پیگیری مشکلات آنها، از مسئولان حاضر در جلسه خواستند نسبت به حل مشکلات در اسرع وقت اقدام نمایند.

نماینده مردم سلماس در مجلس نیز با اشاره به بازدید از بیمارستان جدید، ندامتگاه، روشنایی جاده تازه سلماس و تعریض جاده هفتوان خاطرنشان کرد:  طی این بازدید ها در جریان مسائل و موضوعات و همچنین میزان پیشرفت آنها قرار گرفته که خوشبختانه برای سال 1400 اعتبارات خوبی جذب شده و تشدید علمیات پروژه ها صورت خواهد گرفت همچنین ندامتگاه از پیشرفت فیزیکی 86 درصدی برخوردار است و مسئولان قول تکمیل سایر پروژه ها را نیز داده اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet