انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/20 17:59:04
سرویس کمیسیون ها
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طی بیانیه‌ای؛

انتقام قربانیان بی‌گناه حادثه تروریستی کابل، توسط لشکر زینبی از جانیان گرفته می‌شود

کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس ضمن ابراز همدردی، این حادثه غمبار را به مردم شریف، مظلوم و مقاوم افغانستان معلمان و خانواده های داغدار دانش آموزان تسلیت عرض نموده و یقین داریم که انتقام این افراد معصوم و بیگناه بزودی توسط غیور مردان لشکر زینبی از جانیان و بانیان گرفته خواهد شد.
انتقام قربانیان بی‌گناه حادثه تروریستی کابل، توسط لشکر زینبی از جانیان گرفته می‌شود کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس ضمن ابراز همدردی، این حادثه غمبار را به مردم شریف، مظلوم و مقاوم افغانستان معلمان و خانواده های داغدار دانش آموزان تسلیت عرض نموده و یقین داریم که انتقام این افراد معصوم و بیگناه بزودی توسط غیور مردان لشکر زینبی از جانیان و بانیان گرفته خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202105100472487256.jpg انتقام,قربانیان,بی‌گناه,حادثه,تروریستی,کابل،,توسط,لشکر,زینبی,از,جانیان,گرفته,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در پی حادثه تروریستی اخیر در کابل ضمن محکوم کردن این اقدام جنایتکارانه، این حادثه غمبار را به مردم شریف، مظلوم و مقاوم افغانستان، معلمان و خانواده های داغدار دانش آموزان تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

به کدامین گناه کشته شدن؟؟؟!!! انتشار خبر و تصاویر حادثه دلخراش تروریستی مدرسه سیدالشهداء در غرب کابل افغانستان که به خاک و خون کشیده شدن ده ها دختر دانش آموز معصوم افغانستانی انجامید، دل و جان انسان های آزاده را در سراسر جهان آرزده نمود، سال های طولانی است که ملت مظلوم افغانستان اسیر جهالت های عده ای کور دل در درون کشور و در محاصره ارتش های تا دندان مسلح سرخ شوروی، ناتو و غرب و آمریکائیان و شاهد جنایت های مکرر در این سرزمین هستند که عاملان این جنایات همه مدعیان دروغین حقوق انسان ها و حقوق بشر هستند که باید در دادگاه ها و در ضمیر بیدار جهانیان پاسخگوی جرم خویش باشند.

اعضأ کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با ابراز همدردی معلمان و دانش آموزان ایرانی این حادثه غمبار را به مردم شریف، مظلوم و مقاوم افغانستان معلمان و خانواده های داغدار دانش آموزان تسلیت عرض نموده و یقین داریم که انتقام این افراد معصوم و بیگناه بزودی توسط غیور مردان لشکر زینبی از جانیان و بانیان گرفته خواهد شد.

به ارواح پاک همه شهدا بویژه مدافعان حریم و حرم مبارزان با تروریسم و اشغالگران و در رأس آن سردار عزیز دلها شهید حاج قسم سلیمانی که سال های طولانی منشأ خدمات گسترده در ایجاد امنیت در منطقه و کشور افغانستان گردید درود می فرستیم و برای همه آنان در ماه رحمت الهی علو درجات را مسألت می‌نمائیم.

کمیسون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet