عید قربان
1400/02/21 14:58:27
سرویس استان ها
ویس کرمی مطرح کرد:

لزوم حمایت از ورزش استان لرستان به ویژه فوتبال

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس خواستارحمایت از ورزش استان لرستان به ویژه فوتبال برای خوشحال شدن مردم استان شد.
لزوم حمایت از ورزش استان لرستان به ویژه فوتبال عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس خواستارحمایت از ورزش استان لرستان به ویژه فوتبال برای خوشحال شدن مردم استان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109748304784.jpg لزوم,حمایت,از,ورزش,استان,لرستان,به,ویژه,فوتبال Icana

مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به حضور در تمرینات تیم خیبر خرم‌آباد گفت: نتایج خوب و بردهای متوالی خیبر خرم آباد در مسابقات لیگ و جام حذفی نشان از عملکرد بسیار مطلوب کادر مدیریتی و بازیکنان است و در این راه خیبر با حضور دکتر مسعود عبدی و حمایت های ستودنی وی بار دیگر نام فوتبال لرستان و خیبر را فوتبال ایران طنین انداز کرده قدردانی می‌کنم.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم تصریح کرد: ما وارث یک کم کاری های تاریخی در کلیه حوزه ها در استان در سالیان متمادی بوده و حوزه پر مخاطب ورزش و فوتبال هم از این قائده مستثنی نیست و باید با تلاش های شبانه روزی در این ایام کرونایی این عقب ماندگی ها را جیران کنیم.

وی ادامه داد: برخی ادارات استان برای بعضی از کارهای کوچک هزینه‌های زیادی را تقبل می‌کنند اما برای ورزش هزینه نمی‌کنند لذا اگر بتوانیم ادارات استان را با ورزش هماهنگ کنیم قدم خوبی را در این راستا برداشته‌ایم.

ویسکرمی بیان کرد: در جامعه ما زمینه‌های منفی زیادی وجود دارد و باید مثبت‌هایی مثل ورزش را تقویت کنیم و تمام توان خود را برای این عرصه بکار بگیریم.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس با تاکید بر اینکه نیاز است برای خوشحال شدن مردم لرستان این تیم نتایج درخشان تری نسبت به قبل کسب کند ، خاطرنشان کرد: برای اعطای اعتبارات لازم را برای ادامه راه و حضور پر قدرت تر در ادامه لیگ آزادگان قول مساعد دادم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet