هدر اصلی
1400/02/21 14:58:37
سرویس استان ها
علیزاده مطرح کرد:

ضروت رفع مشکل تامین مصالح ساختمانی در عجبشیر

نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس در دیدار با با اعضای اتحادیه ماسه شویی عجبشیر گفت: نباید کار مردم لنگ بماند، با فرمانداری صحبت خواهم کرد تا موضوع حل شود.
ضروت رفع مشکل تامین مصالح ساختمانی در عجبشیر نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس در دیدار با با اعضای اتحادیه ماسه شویی عجبشیر گفت: نباید کار مردم لنگ بماند، با فرمانداری صحبت خواهم کرد تا موضوع حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202103104054452007.jpg ضروت,رفع,مشکل,تامین,مصالح,ساختمانی,در,عجبشیر Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی علیزاده نماینده مردم مراغه و عجب شیر و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با اعضای اتحادیه ماسه شویی عجبشیر دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم دراین نشست گفت: نباید کار مردم لنگ بماند، با فرمانداری صحبت خواهم کرد همچنین موضوع اصلاح قیمت ماسه در عجبشیر باعث شده است تا این مصالح ساختمانی در این شهر با مشکل مواجه شود و مشتریان، به ناچار ماسه را از شهرهای همجوار تامین می کنند.

وی ضمن تایید مشکلاتی که این صنف درگیر آن هستند، تاکید کرد: در عین حال که باید نسبت به اصلاح قیمتی این محصول با نظر کارشناسی اقدام کرد اما نباید در این بین مردم در تامین مصالح ساختمانی دچار مشکل گردند.

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس خاطرنشان کرد : در این خصوص حتما با فرماندار محترم صحبت خواهم کرد اما این اتحادیه تا زمان رفع این چالش، باید همچنان به خدمات رسانی خود ادامه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet