انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/26 14:17:49
سرویس اقتصادی
رحمانی مطرح کرد؛

بانک‌ها یکی از دلایل فشار به کارخانه‌ها و بروز موانع تولید هستند/ بسیاری از کارخانه‌ها با نصف ظرفیت مشغول فعالیتند

نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: یکی از دلایل فشار به کارخانه‌ها و مشکلات تولید در کشور فشار بانک‌ها برای دریافت دیرکردها و سودهای بالای وام هایشان است.
بانک‌ها یکی از دلایل فشار به کارخانه‌ها و بروز موانع تولید هستند/ بسیاری از کارخانه‌ها با نصف ظرفیت مشغول فعالیتند نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: یکی از دلایل فشار به کارخانه‌ها و مشکلات تولید در کشور فشار بانک‌ها برای دریافت دیرکردها و سودهای بالای وام هایشان است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101538835307.jpg بانک‌ها,یکی,از,دلایل,فشار,به,کارخانه‌ها,و,بروز,موانع,تولید,هستند/,بسیاری,از,کارخانه‌ها,با,نصف,ظرفیت,مشغول,فعالیتند Icana

 رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با انتقاد از عملکرد مسئولان اقتصادی در رفع مشکلات تولید و تامین معیشت مردم گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تحریم‌ها اقداماتی انجام شده اما آنطور که باید فعالیت‌های لازم برای جهش تولید انجام نشده و باید منتظر یک سری اقدامات باشیم و به همین دلیل متاسفانه بسیاری از کارخانه‌ها با نصف ظرفیت مشغول فعالیت هستند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: در همین استان  قزوین بیش از 200 کارخانه تعطیل یا با نصف و یک سوم ظرفیت مشغول فعالیت هستند و یکی از دلایل فشار به کارخانه‌ها و مشکلات تولید در کشور فشار بانک‌ها برای دریافت دیرکردها و سودهای بالای وام هایشان است.

رحمانی اظهار کرد: ستاد تسهیل استان‌ها کمک‌های خوبی را به تولیدکنندگان در کاهش سود و دیرکردهای وام‌های آنها انجام داده است و حتی گاهی سود دیرکرد وام‌های تولیدکنندگان هم بخشیده شده اما در مجموع برای رونق تولید و رفع موانع باید اقدامات لازم از مسئولان دولتی و بانک‌ها انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet