انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/22 09:59:43
سرویس فرهنگی
نیکزاد مطرح کرد

رسیدگی به معیشت اهالی فرهنگ در ایام کرونایی ضروری است/تاکید بر تخصیص مناسب بودجه 1400 سازمان تبلیغات اسلامی

نائب رئیس مجلس نسبت به تخصیص مناسب بودجه ۱۴۰۰ سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری تاکید کرد و گفت: از آنجا که معیشت اصحاب فرهنگ در این روزهای کرونایی به خطر افتاده است، رسیدگی به حداقل معیشت آن‌ها ازسوی سازمان تبلیغات اسلامی ضروری است.
رسیدگی به معیشت اهالی فرهنگ در ایام کرونایی ضروری است/تاکید بر تخصیص مناسب بودجه 1400 سازمان تبلیغات اسلامی نائب رئیس مجلس نسبت به تخصیص مناسب بودجه 1400 سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری تاکید کرد و گفت: از آنجا که معیشت اصحاب فرهنگ در این روزهای کرونایی به خطر افتاده است، رسیدگی به حداقل معیشت آن‌ها ازسوی سازمان تبلیغات اسلامی ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/202105102248374960.jpg رسیدگی,به,معیشت,اهالی,فرهنگ,در,ایام,کرونایی,ضروری,است/تاکید,بر,تخصیص,مناسب,بودجه,1400,سازمان,تبلیغات,اسلامی Icana

علی نیک زادثمرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از  برگزاری جلسه‌ای با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس حوزه هنری و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه خبر داد و گفت: این جلسه صبح امروز (چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه) با موضوع بررسی اعتبارات سازمان تبلیغات اسلامی حوزه هنری برگزار شد.

نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه مسئولان سازمان برنامه و بودجه وضعیت اعتبارات، تملک دارایی و تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی حوزه هنری را تشرح کردند، همچنین نسبت به تخصیص مناسب بودجه 1400 این سازمان تاکید شد چراکه بودجه سازمان تبلیغات اسلامی برای سال جاری افزایش داده است لذا باید با توجه به شرایط کرونایی در  تخصیص کامل این بودجه اهتمام ورزید.

نشست نیکزاد با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری

 

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد؛ کمک معیشتی برای اهالی فرهنگ و هنر -که زیرنظر سازمان تبلیغات اسلامی هستند- در ایام کرونایی در نظر گرفته شود.  

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معیشت اصحاب فرهنگ و هنر و طلاب در این روزهای کرونایی به خطر افتاده است، اضافه کرد: رسیدگی به حداقل معیشت اهالی فرهنگ توسط سازمان تبلیغات اسلامی ضروری است لذا مقرر شد؛ کمک معیشتی برای آن‌ها در نظر گرفته شود و سازمان تبلیغات اسلامی قول داد تا آنجا که در توان دارد دایره بهره‌مندی افراد را از این کمک معیشتی گسترش شد./

پایان پیام  

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet