انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/22 10:23:00
سرویس استان ها
درخشان خواستار شد

ضرورت تحقیقات مستقل در رابطه با جان باختن کودک 6 ساله ایرانشهری

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس خواستار تحقیقات مستقل در رابطه با جان باختن کودک ۶ ساله ایرانشهری با شلیک مستقیم ماموران نیروی انتظامی شد.
ضرورت تحقیقات مستقل در رابطه با جان باختن کودک 6 ساله ایرانشهری نماینده مردم ایرانشهر در مجلس خواستار تحقیقات مستقل در رابطه با جان باختن کودک 6 ساله ایرانشهری با شلیک مستقیم ماموران نیروی انتظامی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012102411567569.jpg ضرورت,تحقیقات,مستقل,در,رابطه,با,جان,باختن,کودک,6,ساله,ایرانشهری Icana

عبدالناصر درخشان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن درخواست تحقیقات مستقل در رابطه با جان باختن کودک 6 ساله ایرانشهری با شلیک مستقیم ماموران نیروی انتظامی، گفت: متاسفانه در ماه ها و روزهای اخیر استفاده نامتعارف و بدون ضابطه از سلاح توسط نیروهای انتظامی بویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر باعث جان باختن و زخمی شدن چندین نفر از شهروندان بی گناه استان سیستان و بلوچستان بویژه شهرستان ایرانشهر شده است.

نماینده مردم ایرانشهر، بمپور، دلگان، سرباز، فنوج و راسک و بخش‌های آشار و لاشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: روز گذشته 20 اردیبهشت ماه در مسیر بزرگراه ایرانشهر- بمپور حد فاصل شهر محمدان پلیس مبارزه با مواد مخدر بدون رعایت ضوابط بکارگیری سلاح با شلیک مستقیم گلوله باعث مرگ کودک خردسال و زخمی شدن مادرش شده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: نیروی انتظامی همواره حافظ جان و مال و نقطه قوت و آرامش مردم بوده است و جان فشانی ها و رشادت های این جان برکفان هرگز از یادها نخواهد رفت.

درخشان گفت: در این بین حضور افرادی ناآگاه و بی تجربه و بی مسولیت و بدون درک شرایط فرهنگی و جغرافیایی منطقه در این ارگان حافظ امنیت، گاها موجبات بروز این چنین حوادث دردناکی برای مردم می شود، تکرار سریالی این بی تدبیری ها به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

نماینده مردم ایرانشهر، بمپور، دلگان، سرباز، فنوج و راسک و بخش‌های آشار و لاشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است تدابیر لازم برای جلوگیری از این گونه سوء رفتارها مخصوصا جذب جوانان بومی، متعهد و شایسته در بدنه نیروهای نظامی و انتظامی توسط مسئولین امر صورت پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: در راستای انجام وظیفه نمایندگی و پیگیری موضوع، امروز تذکری کتبی خطاب به وزیر محترم کشور نوشتم و همچنین با دکتر قالیباف ریاست مجلس این موضوع را درجریان گذاشته و خواستار همراهی مجلس جهت پیگیری این موضوعات تا حصول نتیجه  که همان برخورد با عوامل دخیل و حل ریشه ای آن شده ام./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet