خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/24 17:56:07
سرویس استان ها
حدادی تاکید کرد:

تولید داروهای گیاهی از ظرفیت‌های استان البرز است

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس با بیان اینکه تولید داروهای گیاهی از ظرفیت‌های استان  البرز است،گفت: تدوین آمایش سرزمینی در بخشهای مختلف نیاز جدی است.
تولید داروهای گیاهی از ظرفیت‌های استان البرز است نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس با بیان اینکه تولید داروهای گیاهی از ظرفیت‌های استان  البرز است،گفت: تدوین آمایش سرزمینی در بخشهای مختلف نیاز جدی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108227273347.jpg تولید,داروهای,گیاهی,از,ظرفیت‌های,استان,البرز,است Icana

به گزارش  خبرگزاری  خانه ملت ،علی حدادی  درباره  سرمایه گذاری  در  حوزه صنعت  کشاورزی  در  حوزه  انتخابیه اظهار کرد: شهرستان های ساوجبلاغ، نظرآباد وطالقان سرزمین مستعدی برای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی است و یکی از موضوعاتی که به جد پیگیر تحقق آن هستیم توسعه صنایع تبدیلی است.

نماینده مردم  ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان  در  مجلس شورای اسلامی افزود: اگر به دنبال این هستیم که وابستگی مان به نفت از بین برود باید از خام فروشی فاصله بگیریم وبه سمت توسعه و ارتقا صنایع تبدیلی برویم.

وی با بیان اینکه تولید داروهای گیاهی یکی از ظرفیت های ارزشمند البرز محسوب می شود گفت: آزمایش نشان می دهد کیفیت گل محمدی در این استان بالاتر از کاشان است وکشت آن را در طالقان و ساوجبلاغ پیگیری می کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet