انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/25 14:06:21
سرویس سیاسی
مقتدایی:

غربی‌ها فرصت باقی مانده در مذاکرات هسته‌ای را از دست ندهند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد موضع قوه مقننه به غربی ها این پیام را منتقل کرد که آنها برای پایبندی به تعهداتشان فرصت ها را از دست داده اند و باید از زمان باقی مانده استفاده کنند.
غربی‌ها فرصت باقی مانده در مذاکرات هسته‌ای را از دست ندهند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد موضع قوه مقننه به غربی ها این پیام را منتقل کرد که آنها برای پایبندی به تعهداتشان فرصت ها را از دست داده اند و باید از زمان باقی مانده استفاده کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201909104119123276.jpg غربی‌ها,فرصت,باقی,مانده,در,مذاکرات,هسته‌ای,را,از,دست,ندهند Icana

عباس مقتدایی در گفت‌وگو خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص روند مذاکرات هسته ای کشورمان با اروپایی ها، گفت: آنچه در روزهای اخیر در خصوص مذاکرات وین رخ داده نشان می دهد ایران به حد بالاتری از قدرت در صحنه بین المللی دست یافته و مقاوت مردم ایران به نتیجه رسیده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به نظر می رسد انتهای این دوره از مذاکرات گشایش هایی در عرصه های اقتصادی، پولی، مالی و رفع تحریم ها صورت بگیرد.

وی ادامه داد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلساتی که با مذاکره کنندگان ارشد کشورمان از جمله وزیر امور خارجه و عراقچی داشتند، بر ضرورت رفع کامل تحریم ها به عنوان مبنای هر گونه توافق و اینکه با طرح مسائل فرعی و حاشیه ای قانع نشود، تاکید کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: مقاومت مردم از یک سو و مصوبه اخیر قوه مقننه با عنوان اقدام راهبری برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران و طرح زمان بندی مشخص موجب شد غربی ها در تنگنا قرار بگیرند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد موضع مجلس شورای اسلامی به غربی ها این پیام جدی را منتقل کرد که آنها برای پایبندی به تعهداتشان فرصت ها را از دست داده اند و باید از زمان باقی مانده استفاده کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet