هدر اصلی
1400/02/26 16:34:27
سرویس استان ها
محبی نجم آبادی خبر داد:

12 میلیارد تومان؛ برآورد خسارت های وارده به زمین های کشاورزی و راه های روستایی روداب

نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین،خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید از مناطق سیل زده شهر روداب گفت: طی این بازدید خسارت وارده به منطقه، ۱۲میلیارد تومان برآورد شد.
12 میلیارد تومان؛ برآورد خسارت های وارده به زمین های کشاورزی و راه های روستایی روداب نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین،خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید از مناطق سیل زده شهر روداب گفت: طی این بازدید خسارت وارده به منطقه، ۱۲میلیارد تومان برآورد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011107583188905.jpg 12,میلیارد,تومان؛,برآورد,خسارت,های,وارده,به,زمین,های,کشاورزی,و,راه,های,روستایی,روداب Icana

بهروز محبی نجم‌آبادی نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین،خوشاب و داورزن و سخنگوی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به بازدید از مناطق سیل زده شهر روداب گفت: این بازدید به منظور بررسی خسارت های وارده به زمین های کشاورزی و راه های روستایی صورت گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: در بازدید از بخش های سیل زده منطقه روداب نیز امام جمعه محترم روداب، بخشدار و رؤسای ادارات آب منطقه ای ،منابع طبیعی  و معاون فنی جهاد کشاورزی حضور داشتند.

وی افزود: طی این  بازدید خسارت وارده به منطقه، ۱۲میلیارد تومان برآورد شد همچنین مقرر گردید با مطالعات واجرای  طرح های آبخیز داری و آبخوان داری‌در این منطقه توسط منابع طبیعی از میزان خسارات احتمالی در منطقه جلوگیری شود.

نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین،خوشاب و داورزن در مجلس خاطرنشان کرد: در ادامه این بازدید نیز جلسه ای با موضوعیت مدیریت بحران منطقه  در دفتر بخشداری برگزار شد و مصوب گردید  یک دستگاه  گریدر و تعدادی  کفکش  با مشارکت بخشداری و مدیر کل امور عشایری وسازمان دهیاری ها، جهت تجهیز  آتش نشانی منطقه تهیه گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet