انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/25 15:44:26
سرویس اقتصادی
حسینی‌کیا:

افزایش قیمت نان کج سلیقگی است/ مردم بیش از این ظرفیت گرانی ندارند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مردم بیش از این ظرفیت گرانی ندارند، گفت: دولت باید با پیش بینی تمهیدات مناسب مانند آرد، آب، برق و گاز یارانه‌ای را هزینه نانوایان را کاهش دهند تا نیازی به گرانی نان نباشد.
افزایش قیمت نان کج سلیقگی است/ مردم بیش از این ظرفیت گرانی ندارند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مردم بیش از این ظرفیت گرانی ندارند، گفت: دولت باید با پیش بینی تمهیدات مناسب مانند آرد، آب، برق و گاز یارانه‌ای را هزینه نانوایان را کاهش دهند تا نیازی به گرانی نان نباشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012102016766084.jpg افزایش,قیمت,نان,کج,سلیقگی,است/,مردم,بیش,از,این,ظرفیت,گرانی,ندارند Icana

سیدجواد حسینی کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره گرانی 50 درصدی نان، گفت: افزایش قیمت نان با توجه به مشکلات معیشتی کنونی توجیهی ندارد زیرا در شرایط فعلی که گوشت از سفره مردم حذف شده، گران کردن نان جفا است.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرانی نان موجب می‌شود که بسیاری از مردم به رنج بیافتند و این موضوع زیبنده نظام نیست، افزود: در صورت لزوم، مجلس به این موضوع ورود می‌کند تا از فشار به اقشار ضعیف جلوگیری کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گرانی نان را کج سلیقگی توصیف کرد و ادامه داد: دولت باید با پیش بینی تمهیدات مناسب مانند آرد، آب، برق و گاز یارانه‌ای را هزینه نانوایان را کاهش دهند تا نیازی به گرانی نان نباشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مردم بیش از این ظرفیت گرانی را ندارند، اضافه کرد: باید به جای افزایش قیمت نان تدبیری برای تامین نیاز نانوایان مانند معافیت‌های مالیاتی پیش بینی کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet