هدر اصلی
1400/02/26 16:35:35
سرویس استان ها
پاک مهر خبر داد:

تجهیزات و نیازهای امدادی مورد نیاز جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در راه استان

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: تجهیزات امدادی و بسته های حمایتی استان بعد از پیگیری های مستمر صورت گرفت.
تجهیزات و نیازهای امدادی مورد نیاز جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در راه استان رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: تجهیزات امدادی و بسته های حمایتی استان بعد از پیگیری های مستمر صورت گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202012109243205502.jpg تجهیزات,و,نیازهای,امدادی,,مورد,نیاز,جمعیت,هلال,احمر,خراسان,شمالی,در,راه,استان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: تجهیزات امدادی و بسته های حمایتی استان بعد از پیگیری های مستمر صورت گرفت.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: تلاش و همت مضاعف جهت رفع نیازهای امدادی جمعیت هلال احمر استان از طریق پیگیری از مسئولان مربوطه صورت گرفت و خوشبختانه به ثمر نشست.

وی افزود: بعد تحویل بیمارستان ۳۲ تختخوابی RDH دارای امکانات و تجهیزات پزشکی از من جمله اطاق معاینه و ICU و CCU و جراحی و بستری و ... جهت استفاده در حوادث غیر مترقبه به هلال احمر خراسان شمالی ، اقلام دیگری هم در راه رسیدن به استان است.

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس خاطر نشان کرد: اقلامی از جمله خودروی امدادی دو کابین ، کفی تریلر و کانکس نانوایی سیار با تجهیزات کامل است که تحویل این استان خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet