خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/26 12:50:33
سرویس صحن
صالحی در تذکر شفاهی:

رئیس جمهور آینده برنامه عملیاتی برای حل مسئله معیشت داشته باشد

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم انتظار دارند رئیس جمهور آینده برنامه برای حل مسئله اقتصادی داشته باشد.
رئیس جمهور آینده برنامه عملیاتی برای حل مسئله معیشت داشته باشد نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم انتظار دارند رئیس جمهور آینده برنامه برای حل مسئله اقتصادی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202102101697350004.jpg رئیس,جمهور,آینده,برنامه,عملیاتی,برای,حل,مسئله,معیشت,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مسلم صالحی در نشست علنی امروز (یکشنبه 26 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از پرسنل و دست اندرکاران فرآیند ثبت نام و بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تشکر می کنم، همچنین از کاندیداهایی که خود را در معرض بررسی صلاحیت و آرای مردم قرار داده اند و افرادی که به اجماع رسیدند و در انتخابات ثبت نام نکردند، تشکر می کنم.

نماینده مردم اقلید در مجلس یازدهم ادامه داد: کاندید نهایی هر عزیزی که هست، باید برنامه جامع در حوزه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی داشته باشد. دیگر زمان کلی گویی و شعار گذشته است، مردم مشکلات و مسائل کشور را می دانند اما چگونگی حل مسئله در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت مهم است.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: آنچه باعث دلسردی و عدم اعتماد مردم به مسئولان شده، شعارهای تبلیغاتی برای جمع آوری آرا یا توسط مسئولان برای تصدی پست ها بوده است، اینبار اگر مردم به شعارها اعتماد کرده و پای صندوق آمدند، اما جواب اعتماد نگرفتند، بزرگترین خیانت به نظام و خون شهدایی است که برای به ثمر رسیدن نظام، ریخته شده است. از جمله سلیمانی ها، صیاد شیرازی ها، باکری ها، همت ها، کاظمی ها و فخری زاده ها.

صالحی گفت: رئیس جمهور آتی باید برنامه عملیاتی با اولویت مسائل معیشتی و اقتصادی ارائه کند که لازمه آن استفاده از ظرفیت داخلی کشور و داشتن برنامه اقتصادی قوی منطقه ای و بین المللی در کنار نقش آفرینی مثبت و موثر در عرصه های بین المللی است.

وی اظهار داشت: رئیس جمهور باید با توجه به ظرفیت داخلی و خارجی کشور، از بحران های اساسی از جمله مسئله اقتصادی عبور کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet