هدر اصلی
1400/02/26 12:53:16
سرویس صحن
دلخوش در تذکر شفاهی مطرح کرد:

ضرورت احیای کارخانه ابریشم بعد از تعطیلی 25 ساله

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس خواستار رسیدگی به وضعیت کشاورزان به دلیل مشکلات ناشی از خشکسالی شد.
ضرورت احیای کارخانه ابریشم بعد از تعطیلی 25 ساله نماینده مردم صومعه سرا در مجلس خواستار رسیدگی به وضعیت کشاورزان به دلیل مشکلات ناشی از خشکسالی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010104423014004.jpg ضرورت,احیای,کارخانه,ابریشم,بعد,از,تعطیلی,25,ساله Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۶ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: کشاورزان در شرایط فعلی به دلیل مشکلات ناشی از خشکسالی نیازمند پمپ آب 2، 3 و 4 اینچی هستند، از طرفی راه‌اندازی پمپاژهای برقی، لایروبی رودخانه‌ها و آب‌بندان‌ها از جمله مشکلاتی است که باید توسط دولت مورد توجه قرار گرفته و آقای نوبخت نیز با توجه به وعده‌های خود دستورات لازم را صادر کند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از هیأت وزیران برای تصویب دو بخش اضافه شده به صومعه‌سرا افزود: خواهشمندم دستور فرمایید نسبت به تأمین تجهیزات و امکانات ادارات دو بخش تازه ایجاد شده صومعه سرا اقدامات لازم انجام شود.

وی ادامه داد: با توجه به نشست‌های اخیری که با مدیران بانک‌ ایران زمین داشتیم به دنبال احیای کارخانه ابریشمی هستیم که 20 الی 25 سال است تعطیل شده لذا از دولت درخواست می‌کنم برای راه‌اندازی این کارخانه مساعدت‌های لازم را داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اظهار کرد: هنرمندان، خبرنگاران، مداحان، ورزشکاران، دست‌فروشان و کارگران روزمزد در شرایط کرونایی در سختی به سر می‌برند بنابراین لازم است دولت به حقوق آنها در این شرایط بیشتر توجه کند. همچنین کمیسیون اجتماعی نیز موضوع جاماندگان و نیروهای شرکتی و قراردادی وزارت آموزش و پرورش را در طرح امین پیگیری کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet