انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/26 12:55:51
سرویس صحن
مقتدایی در تذکر ماده 75:

آثار نظارتی تحقیق و تفحص های مجلس در ماه های آتی نمایان خواهد شد

نماینده مردم اصفهان در مجلس با انتقاد از اینکه چرا یک نماینده نسبت به تحقیق و تفحص مجلس از هلدینگ آتیه صبا و کفش ملی ایراد وارد می کند، گفت: آثار نظارتی تحقیق و تفحص های مجلس در ماه های آتی نمایان خواهد شد.
آثار نظارتی تحقیق و تفحص های مجلس در ماه های آتی نمایان خواهد شد نماینده مردم اصفهان در مجلس با انتقاد از اینکه چرا یک نماینده نسبت به تحقیق و تفحص مجلس از هلدینگ آتیه صبا و کفش ملی ایراد وارد می کند، گفت: آثار نظارتی تحقیق و تفحص های مجلس در ماه های آتی نمایان خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011103982115426.jpg آثار,نظارتی,تحقیق,و,تفحص,های,مجلس,در,ماه,های,آتی,نمایان,خواهد,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس مقتدایی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 26 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر ماده 75 آیین نامه داخلی مجلس، در پاسخ به انتقاد یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه چرا طرح تحقیق و تفحص از هلدینگ آتیه صبا و کفش ملی در مجلس مطرح شده است، گفت: این مسئله طوری وانمود شد که گویی مجلس نباید طرح تفحصی در دستورکار خود قرار دهد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر همین تحقیق و تفحص ها در مجلس به خوبی صورت گیرد بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد، برای نمونه امروز بسیاری از کشاورزانی که در چادرهای خود جمع شده و متوسل به تراکتورهای خود شده اند اگر در زمان خود از وزارت نیرو تفحص صورت می گرفت چنین مواردی به وجود نمی آمد و مباحثی که امروز بین نمایندگان استان های مختلف ایجاد شده صورت نمی گرفت.

وی وجود بسیاری از ناکارآمدی های وزارت نیرو را ناشی از نبود نظارت و انجام نشدن طرح های تحقیق و تفحص از این وزارتخانه برشمرد و اضافه کرد: یک تحقیق و تفحص اثر خود را تا ماه های آینده در چندین محور نشان خواهد داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet