خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1400/02/26 13:04:35
سرویس صحن
نیکزاد در تذکر شفاهی،

چرا وزارت صمت و جهاد درخصوص توزیع جوجه یک روزه با قیمت مصوب تصمیم گیری نمی کنند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تذکر کمیسیون کشاورزی مجلس، به پایان دادن به هرج و مرج در توزیع جوجه یک روزه باقیمت مصوب تاکید کرد.
چرا وزارت صمت و جهاد درخصوص توزیع جوجه یک روزه با قیمت مصوب تصمیم گیری نمی کنند نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تذکر کمیسیون کشاورزی مجلس، به پایان دادن به هرج و مرج در توزیع جوجه یک روزه باقیمت مصوب تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109191940202.jpg چرا,وزارت,صمت,و,جهاد,درخصوص,توزیع,جوجه,یک,روزه,با,قیمت,مصوب,تصمیم,گیری,نمی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نیکزاد ثمرین در نشست علنی امروز (یکشنبه 26 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی خطاب به امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صمت چرا به هرج و مرج در توزیع جوجه یک روزه باقیمت مصوب پایان نمی دهند؟ اگر قرار است همه بخش های استفاده کننده از ارز 4200 تومانی مشمول قیمت گذاری و رعایت آن باشند، چرا قریب به 2 ماه است که جوجه یک روزه به قیمت 8 تا 10 هزار تومان به مرغداری های تحویل داده می شود؟

وی تاکید کرد: اگر قیمت را تایید می کند، پس قیمت فروش مرغ زنده به کشتارگاه را اصلاح کنید. اگر مخالف هستید، چرا آن را کنترل نمی کنید؟

نایب رئیس مجلس در ادامه مطرح کرد: از آقای امیری خواهش می کنم حتما دولت به این مباحث ورود کند. ما قبل از وقوع مشکلات در کشور تذکر می دهیم، مثل جریان برنج ها در گمرک، من قبلا هم درباره برنجی که در گمرک از بین می رفت و فاسد می شد، تذکر دادم و شما هم پیگیری کردید، اما متاسفانه اقدامی در این خصوص انجام نشد، و برنج در گمرک از بین رفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet