انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/26 13:22:51
سرویس صحن
محرم زاده در نطق میان دستور:

تقدیر از اقدام انقلابی دکتر قالیباف در تقویت جبهه انقلاب؛ بی شک از همسنگر سردار دل‌ها چنین انتظاری داشتیم

نماینده  مردم اهر و هریس در مجلس اظهار داشت: از اقدام انقلابی دکتر قالیباف در خصوص عدم کاندیداتوری در انتخابات تقدیر و تشکر می‌کنم، بی شک از همسنگر سردار دل‌ها چنین انتظاری داشتیم.
تقدیر از اقدام انقلابی دکتر قالیباف در تقویت جبهه انقلاب؛ بی شک از همسنگر سردار دل‌ها چنین انتظاری داشتیم نماینده  مردم اهر و هریس در مجلس اظهار داشت: از اقدام انقلابی دکتر قالیباف در خصوص عدم کاندیداتوری در انتخابات تقدیر و تشکر می‌کنم، بی شک از همسنگر سردار دل‌ها چنین انتظاری داشتیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202009103773322357.jpg تقدیر,از,اقدام,انقلابی,دکتر,قالیباف,در,تقویت,جبهه,انقلاب؛,بی,شک,از,همسنگر,سردار,دل‌ها,چنین,انتظاری,داشتیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد محرم زاده یخفروزان در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۶ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: مردم و خانواده شهدا از عملکرد هیأت‌های اجرایی در بررسی صلاحیت کاندیداها شورای اسلامی شهر و روستا در بیشتر استان‌ها که اقدام ناصواب کرده‌اند، گلایه‌مندند چرا که افرادی که صلاحیتشان تأیید می‌شد، رد شدند و آنهایی که با داشتن پرونده‌های تخلف کلان و گاهاً با دهن کجی به نظام جمهوری اسلامی ایران تأیید شد و لذا از رئیس مجلس می‌خواهم نسبت به بررسی پرونده‌های مشکل‌دار اقدام جدی به عمل آورده و بازنگری جدی شود.

نماینده  مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی افزود: من از طرف مردمی با تمدنی بزرگ آمدم، منطقه ارسباران از سوی مقام معظم رهبری منطقه شجاعت و ایثار نامگذاری شد و ای نمایندگان و دولتمردان، این منطقه با ارزش و با ظرفیت و سرشار از معادن و امکانات خدادادی و زمین‌های حاصلخیز متأسفانه با خیل کثیری از جوانان بیکار مواجه هستند و دلیل آن نیز عدم توسعه متوازن در سطح کشور و استان است و عدم توجه به صنایع تبدیلی کشاورزی یکی دیگر از مشکلاتی است که در استان وجود دارد.

وی تصریح کرد: جناب وزیر ورزش پروژه ورزشی اهر و هریس با وجود تخصیص اعتبار و مشخص شدن پیمانکار هنوز آغاز نشده و به حال خود رها شده است و انتظار مردم این منطقه این است که این پروژه سریعتر آغاز شود. همچنین آقای وزیر جهاد شما را سوگند می‌دهم به مشکلات باغداران و کشاورزان رسیدگی کنید و برای تهیه نهاده‌های کشاورزی روستاییان اقدام عاجل شود و تسهیلات کم بهره و استمهال وام‌ها مخصوصا خسارت دیدگان تگرگ را در دستور کار قرار دهید.

محرم زاده یخفروزان خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هر چه سریعتر باید نسبت به ابطال پروانه بهره‌برداری معادنی که فعالیتی در آن صورت نمی‌گیرد، اقدام شود و به مسئولین استانی دستور داده شود به مشکلات کارخانجات و مناطق صنعتی رسیدگی شود. همچنین از وزیر آموزش و پرورش می‌خواهم مدارک تحصیلی معلمان را اعمال نموده و مشکلات نهضتی و کارنامه سبزی‌ها را حل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet