انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/26 13:10:36
سرویس صحن

نماینده آزادشهر شهادت نمایندگان استان گلستان در سانحه هوایی را گرامیداشت

نماینده مجلس شورای اسلامی با یادآوری حادثه شهادت نمایندگان استان گلستان یاد آن ها را گرامیداشت.
نماینده آزادشهر شهادت نمایندگان استان گلستان در سانحه هوایی را گرامیداشت نماینده مجلس شورای اسلامی با یادآوری حادثه شهادت نمایندگان استان گلستان یاد آن ها را گرامیداشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202007103498014954.jpg نماینده,آزادشهر,شهادت,نمایندگان,استان,گلستان,در,سانحه,هوایی,را,گرامیداشت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی کوهساری در نشست علنی امروز (یکشنبه، 26 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: بیستمین سال شهادت نمایندگان استان گلستان در دوره ششم مجلس شورای اسلامی که در روز 27 اردیبهشت سال 1380 در سانحه سقوط هواپیمایی یاک 40 همراه شهید دادمان بودند را گرامی می دارم.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی، بیان کرد: هیات وزیران در جلسه اول اردیبهشت وظایف شرکت سهامی خدمات حمایتی کشاورزی را از این شرکت منتزع و به وزارت جهاد کشاورزی واگذار کرده است همچنین وزارت جهاد کشاورزی را موظف کرده ظرف مدت 3 ماه در خصوص واگذاری وظایف سازمان مرکزی تعاون روستایی به بخش غیردولتی اقدام کند.

وی ادامه داد: قطعا واگذاری وظایف این دو شرکت به بخش خصوصی مشکلات زیادی را برای کشاورزان ایجاد می کند که در این زمینه به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی تذکر می دهم.

این نماینده مجلس در ادامه خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: 12 سال است که تکمیل مرکز آموزش فنی و حرفه ای نیل تپه در حوزه انتخابیه نیمه ساز رها شده است این در حالی است که در سفر رئیس جمهور برای تکمیل آن اعتبار 10 میلیارد تومانی مصوب شده است.

کوهساری بیان کرد: انتظار می رود وزیر فرهنگ و ارشاد نسبت به تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری آزادشهر اقدام کند، این خواسته به حق هنرمندان است چرا که 11 سال تکمیل آن نیمه تمام مانده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس در تذکری به وزیر میراث فرهنگی بیان کرد: با توجه به ظرفیت های شهرستان های رامیان و آزادشهر در زمینه سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و صنایع اقدام شود همچنین وزیر ورزش تکمیل اماکن و سالن های ورزشی این دو شهرستان را در دستورکار خود قرار دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet