هدر اصلی
1400/02/26 16:37:11
سرویس استان ها
مالکی تاکید کرد:

اخذ 15 هزار مجوز جذب برای کارنامه سبزهای آموزش و پرورش

نماینده مردم زاهدان در مجلس،گفت: مجوز جذب پانزده هزار نفر از کارنامه سبزهای آموزش و پرورش، از سازمان اداری و استخدامی کشور اخذ شد.
اخذ 15 هزار مجوز جذب برای کارنامه سبزهای آموزش و پرورش نماینده مردم زاهدان در مجلس،گفت: مجوز جذب پانزده هزار نفر از کارنامه سبزهای آموزش و پرورش، از سازمان اداری و استخدامی کشور اخذ شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100653347055.jpg اخذ,15,هزار,مجوز,جذب,برای,کارنامه,سبزهای,آموزش,و,پرورش Icana

 به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، فدا حسین مالکی  خبر داد: مجوز جذب پانزده هزار نفر از کارنامه سبزهای آموزش و پرورش، از سازمان اداری و استخدامی کشور اخذ شد.

نماینده  مردم زاهدان در مجلس شورا ی اسلامی تصریح کرد: با رایزنی های انجام شده در خصوص تکمیل ظرفیت کدهای استخدامی وزارت آموزش و پرورش موسوم به ماده 28، مجوز جذب این نیروها از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور صادر شد.

وی ادامه داد: مجوزهای صادر شده، شامل 1500 مجوز جذب باقیمانده از 3000 سهمیه جذب استان سیستان و بلوچستان نیز می شود.همچنین تلاش می‌شود با همکاری وزارت آموزش و پرورش و سازمان سنجش، ویرایش مجوزهای جذب به صورت استانی در نظر گرفته شود تا اداره کل استان بنا بر شرایط و نیاز خود به شکلی بهینه از این فرصت بهره برداری نماید.

مالکی  یادآور شد: مشکلات قشر فرهنگی استان از ابتدا جزء اولویت های کاری ما بوده و همچنان پیگیر نتیجه طرح رتبه بندی معلمان و دیگر مطالبات این قشر زحمت کش و تأثیر گذار جامعه هستیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet