هدر اصلی
1400/02/26 16:37:55
سرویس استان ها
مبلغی تاکید کرد:

لزوم اعطای تسهیلات جهت تأمین اعتبار برای کارگاه‌های نیمه فعال

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس با بیان اینکه اعطای تسهیلات جهت تأمین اعتبار برای کارگاه‌های نیمه فعال در دستور کار قرار بگیرد، گفت:کوهدشت و رومشکان از نظر مساحت و جمعیت سومین منطقه استان لرستان با ظرفیت بالا در حوزه کشاورزی و دامپروری است.
لزوم اعطای تسهیلات جهت تأمین اعتبار برای کارگاه‌های نیمه فعال نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس با بیان اینکه اعطای تسهیلات جهت تأمین اعتبار برای کارگاه‌های نیمه فعال در دستور کار قرار بگیرد، گفت:کوهدشت و رومشکان از نظر مساحت و جمعیت سومین منطقه استان لرستان با ظرفیت بالا در حوزه کشاورزی و دامپروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104746721721.jpg لزوم,اعطای,تسهیلات,جهت,تأمین,اعتبار,برای,کارگاه‌های,نیمه,فعال Icana

  به گزارش  خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا مبلغی در  راستای تسهیل‌ و افزایش تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به مردم منطقه، بااصغر نورالله‌زاده مدیرعامل این صندوق دیدار کرد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با تشریح وضعیت منطقه و با اشاره به شرایط خاص کشور که حاصل و حامل تحریم‌های اقتصادی و بیماری منحوس کرونا است اظهار داشت: شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان از نظر مساحت و جمعیت سومین منطقه استان لرستان با ظرفیت بالا در حوزه کشاورزی و دامپروری است اما متأسفانه به دلیل عدم توسعه متوازن و با وجود جوانان مستعد و منابع طبیعی بکر مردم منطقه در شرایط معیشتی نامطلوبی قرار دارند.

وی  یادآور شد: طی چند درخواست‌ در زمینه اعطای تسهیلات جهت تأمین اعتبار برای کارگاه‌های نیمه فعال، مشاغل خانگی، مشاغل خرد، اعطای تسهیلات به جوانان جهت ایجاد اشتغال، ایجاد ظرفیت جهت برندینگ سازی از ظرفیت گیاهان دارویی منطقه، از مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خواست با افزایش سهم این شهرستان‌ها در پرداخت اعتبارات در راستای زدودن غبار توسعه نیافتگی منطقه اقدامات لازم را انجام دهند. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet