هدر اصلی
1400/02/26 16:38:41
سرویس استان ها
حدادی:

اولویت هیات نظارت بر انتخابات ۱۴٠٠؛ احقاق حقوق داوطلبان و عمل به مر قانون است

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس،گفت: اولویت هیات نظارت بر انتخابات ۱۴٠٠؛ احقاق حقوق داوطلبان و عمل به مر قانون است.
اولویت هیات نظارت بر انتخابات ۱۴٠٠؛ احقاق حقوق داوطلبان و عمل به مر قانون است نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس،گفت: اولویت هیات نظارت بر انتخابات ۱۴٠٠؛ احقاق حقوق داوطلبان و عمل به مر قانون است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108227273347.jpg اولویت,هیات,نظارت,بر,انتخابات,۱۴٠٠؛,احقاق,حقوق,داوطلبان,و,عمل,به,مر,قانون,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، علی حدادی رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات استان البرز خبر داد: تمام تلاش ما بر احقاق حق الناس و حقوق داوطلبان، عمل به مر قانون و رسیدگی دقیق به پرونده‌های انتخاباتی است.
 
نماینده  مردم ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان در  مجلس شورای اسلامی  در نشست با هیات های نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستانهای استان البرز با اشاره به اینکه امور کشور باید به اتکای آرای عمومی اداره شود تصریح کرد: انتخابات اصل مهم در ساختار سیاسی و در حقیقت تبلور اراده و خواست مردم است.

حدادی ابراز امیدواری کرد که حسب تاکیدات رهبر معظم انقلاب و با رعایت قانونمندی، همه نامزدها بتوانند در رقابتی منصفانه مشارکت کرده و خود را در معرض انتخاب از سوی افکار عمومی قرار دهند و نتیجه انتخابات نیز هرچه باشد برای افراد و گروههای سیاسی قابل احترام باشد. حفظ وحدت و انسجام عمومی موجب امید آفرینی در جامعه می شود.

سخنگوی کمیسیون امورداخلی و شوراهای مجلس ضمن ابراز امیدواری برای سربلندی کشور ایران اسلامی اظهار داشت: همه ما سرباز ولایت هستیم و هرکس باید در جایگاه خود برای پایداری انقلاب اسلامی در مقابله با دشمنان و سربلندی کشور عزیزمان جانانه تلاش کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet